مجری مسابقه هفت در سه:

هیچ بازیگری جای مجریان تلویزیون را تنگ نمی کنند

تهران- ایرنا- مجری مسابقه هفت در سه گفت: بازیگران جای مجریان را تنگ نمی کنند همان طور که هیچ مجری جای هیچ بازیگری را نمی گیرد و هر کسی به اندازه توانایی خودش جایگاه خود را پیدا می کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در حالی که این روزها انتقادهای زیادی به ورود بازیگران به حیطه اجرا می شود، «دانیال عبادی» که برای اولین بار در مسابقه «هفت در سه» اجرا را تجربه می کند در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت که سابقه ورزشی اش یکی از دلایل حضور او در این مسابقه به عنوان مجری بوده است.
گفت و گوی ایرنا را با این مجری جدید تلویزیون می خوانیم:

ایرنا: چه شد که دانیال عبادی تصمیم گرفت این بار به عنوان یک مجری مقابل دوربین تلویزیون بیاید؟
عبادی: این تصمیم یک انتخاب بود که می توانست سالها پیش هم اتفاق بیفتد.

ایرنا: چطور؟
عبادی: چون چند سال پیش هم به من پیشنهادهایی درباره اجرا داده شده بود.

ایرنا: چرا در آن سالها قبول نکردید مجری گری را تجربه کنید؟
عبادی: به خاطر پروژه هایی که داشتم قبول نکردم، تا اینکه پیشنهاد اجرای یک مسابقه ورزشی همراه با آدرنالین و هیجان به من داده شد. فضای ورزشی مسابقه باعث شد کمی جدی تر به این ماجرا نگاه کنم.

ایرنا: یعنی چون مسابقه ورزشی بود اجرا برایتان جدی شد؟
عبادی: کاملا، من یک بازیگر بودم که حضور در تلویزیون را هم تجربه کرده بودم حالا می توانستم از طریق رسانه ای به نام تلویزیون در یک مسابقه ورزشی با مخاطبان ارتباط بگیرم آن هم درست زمانی که مردم آن قدر مشکلات و گرفتاری دارند که کمتر به آمادگی جسمانی خود فکر می کنند. اینکه بتوانم مردم را به ورزش کردن دعوت کنم یا باعث شوم مخاطبان با دیدن این مسابقه به سمت ورزش سوق پیدا کنند برایم جذاب بود.

ایرنا: چه زمانی پیشنهاد اجرا در مسابقه «هفت در سه» به شما داده شد؟
عبادی: تابستان امسال غلامحسین بای، تهیه کننده این کار با من تماس گرفت و گفت که قرار است یک مسابقه ورزشی را کلید بزنند و دنبال یک مجری است که به خوبی بتواند شرکت کننده ها را همراهی کند.

ایرنا: چرا غلامحسین بای بین این همه بازیگر و مجری به شما این پیشنهاد را داد؟
عبادی: او پیش از اینکه به من پیشنهاد همکاری در این پروژه را بدهد از سابقه ورزشی ام خبر داشت و می دانست من علاقه شدیدی به ورزش دارم.

ایرنا: از سابقه ورزشی تان بیشتر بگویید؟
عبادی: من سالها عضو تیم ملی نونهالان و جوانان کاراته و ژیمناستیک بودم. چندین سال پیش ورزش حرفه ای در این دو رشته را کنار گذاشتم و تصمیم گرفتم به صورت انفرادی در رشته بدنسازی فعالیت کنم.

ایرنا: این روزها هم ورزش می کنید؟
عبادی: بله، هر روز حداقل یک ساعت و 30 دقیقه به صورت حرفه ای ورزش می کنم، زمانی که غلامحسین بای توضیح داد که برای این مسابقه یک مجری شاد و پر انرژی نیاز دارد. احساس کردم می توانم در این مسابقه خوب ظاهر شوم و به خودم قول دادم تمام تلاشم را برای تولید یک کار خوب و حرفه ای به کار بگیرم.اولین قدم دیدن لوکیشن و ارتباط بر قرارکردن با فضای مسابقه بود.

ایرنا: لوکیشن اصلی این مسابقه کجا بود؟
عبادی: در شهرک غزالی، برای ساخت فضای این مسابقه یک سال و نیم یک تیم حرفه ای کار کردند. هفت در سه در فضای دکوری به مساحت 900 متر و با 9 مرحله آیتم طراحی شده است و برای اولین بار روبات جذابی در کنار مجری به اجرا می پردازد. این مسابقه مطابق با استانداردهای جهانی جلو می رود و بازی های کامپیوتری را در شرایط فیزیکی و با استفاده از نور، الکترونیک، لیزر، تیر اندازی به نمایش می گذارد.

ایرنا: قرار است که هفت در سه تا چند قسمت ساخته شود؟
عبادی: 27 قست، تاکنون دوازدهمین قسمت از این مسابقه به روی آنتن شبکه سه سیما رفته است.

ایرنا: شما تا پایان این 27 قسمت با تیم تولید قرارداد دارید؟
عبادی: بله، فصل اول این مسابقه 27 قسمت دارد و قرارداد من تا پایان فصل اول است.

ایرنا: نقدهایی که درباره برنامه شما می شود را می خوانید؟
عبادی: بله، من به تازگی وارد حیطه اجرا شدم و بیشتر نقدها را مرور می کنم چون دوست دارم مشکلاتم را در عرصه اجرا را حل کنم. کسی که بگوید من در همه حیطه ها خوب هستم به نظرم اشتباه کرده است فقط می توانم بگویم دانیال عبادی همه سعی اش را می کند تا شور و انرژی را با هفت در سه به خانه ها بیاورد.

ایرنا: در خیلی از این نقدها عنوان شده است که چرا سلبریتی ها وارد حیطه مجری گری شده اند؟
عبادی: در اینجا یک سوال برای من پیش می آید، چرا مجریان بارها در عرصه بازیگری فعالیت کردند؟ خوب مشکل این کار چیست؟ به نظر من هیچ مشکلی ندارد که یک بازیگر اجرا را بازی کند. در نظر داشته باشید من در حال حاضر یک بازیگر مجری هستم.

ایرنا: خیلی ها اعتقاد دارد که اگر بازیگران اجرا را به عهده بگیرند باعث می شوند مجریان کم کار شوند. شما این موضوع را قبول دارید؟
عبادی: من بر این باور هستم که در عرصه هنر، هیچ کس نمی تواند جای کسی را تنگ کند اگر کسی استعدادی دارد باید از این پتانسیل استفاده کرد پس اگر یک بازیگر وارد حیطه اجرا شود جای کسی را تنگ نمی کند همان طور که یک مجری اگر بازیگر شود هیچ مشکلی ندارد. باور کنید اگر کسی در هر جایگاهی به اشتباه قرار گرفته باشد و آن جایگاه حقش نباشد مردم و مخاطبان زودتر از همه او را پس خواهند زد.

ایرنا: گویا در این مسابقه رسم بر این است که شرکت کننده می تواند سه نفر را به چالش شرکت در این مسابقه دعوت کند، اگر یکی از شرکت کنندگان خود شما را به این چالش دعوت کند قبول می کنید که رو به روی دوربین مهارتتان را به نمایش بگذارید؟
عبادی: صادقانه می گویم که حاضر هستم رو به روی دوربین تمام مراحل مسابقه را انجام بدهم.

ایرنا: آیا امکان دارد به عنوان مجری کار در تلویزیون را ادامه دهید؟
عبادی: اگر پروژه خوبی به من پیشنهاد شود حتما این همکاری را ادامه خواهم داد.
گفتگو از: خاطره علی نسب
فراهنگ *خ.ع * 1418

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال