ثریا آقایی در مسابقات بدمینتون دبی حریف هندی را شکست داد

تهران- ایرنا- در دومین روز مسابقات بین المللی بدمینتون دبی و در قسمت یک نفره بانوان، «ثریا آقایی» در برابر حریف هندی به پیروزی دست یافت و «ثمین عابد خجسته» با شکست برابر حریف اسپانیایی از دور رقابت های تک نفره حذف شد.

به گزارش ایرنا، آقایی در اولین دیدار خود در جدول اصلی به مصاف «سمیران سنجی» از هند رفت و توانست با امتیاز های 21 - 8 و 22 - 20، وی را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد و راهی دور بعد شد.
همچنین ثمین عابد خجسته در اولین دیدار خود در جدول اصلی به مصاف «بتریز کارول» از اسپانیا رفت و در نهایت بازی را با نتیجه 2 بر صفر و امتیازهای 21 - 11 و 21 - 7 واگذار کرد و از دور رقابتهای یک نفره کنار رفت.
مسابقات بین المللی دبی با جوایز 25 هزار دلاری و حضور بازیکنانی از کشورهای روسیه، ایران، هند، کانادا، جمهوری چک، ترکیه، بلغارستان، امارات، نیوزلند، اتریش، ایتالیا، سوئد، آلمان، فنلاند، اردن، پاکستان، جمهوری آذربایجان، سوئیس، استرالیا، امریکا، دانمارک، کره جنوبی، بحرین، فیلیپین، اسپانیا، مصر، آفریقای جنوبی، اندونزی، لهستان و مالت از 23 آبان آغاز شد و تا 27 همین ماه در دبی ادامه دارد.
ثریا آقایی، ثمین عابد خجسته، مهران شهبازی و امیر جباری اعضای کاروان اعزامی بدمینتون ایران به این رقابت ها را تشکیل می دهند.
ورزشی *3991* 3063

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال