گردان های القسام:

اتفاق های غیرمنتظره در انتظار رژیم صهیونیستی است

تهران- ایرنا- یک تحلیلگر گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تاکید کرد که در آینده حوادث غیر قابل پیش بینی برای رژیم صهیونیستی رخ خواهد داد که تل آویو هرگز در بدترین کابوس های خود نیز آنها را تصور نمی کرد.

به گزارش بامداد پنجشنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، وی در مقاله ای با عنوان 'روز از نو، روزی از نو' درباره درگیری های 2 روز گذشته غزه اظهار داشت که رژیم صهیونیستی حتی نخواهد توانست رویا پردازی کند؛ چرا که حقیقت سیلی سختی به آن خواهد زد که به این زودی ها به خودش نخواهد آمد.
وی افزود: 6 سال پیش در چنین روزی، دشمن فکر می کرد که صدای موشک شلیک شده توسط «احمد الجعبری' در اسدروت یا عسقلان شنیده خواهد شد، اما وقتی صدای آژیرهای خطر را در جاهای دورتر از آن شنید، متحیر ماند.
تحلیلگر حماس یادآورشد که دشمن پس از 6 سال، وقتی کماندوهای ویژه این رژیم با یک چشم و با دندان های شکسته از غزه بازگشتند، بار دیگر متحیر ماند. دشمن عادت کرده بود که همیشه ضربه بزند و ضربه ای دریافت نکند.
این تحلیلگر گردان های قسام ادامه داد که رژیم صهیونیستی عادت کرده است بدون اینکه مورد بازخواست و محاکمه قرار گیرد، مرزهای طرف های مقابل را نقض و آزادانه دست به کشتار، بازداشت و هر کاری که دلش خواست، بزند و سپس در کمال سلامتی و خوشی و افتخار به خانه اش بازگردد.اما این بار چه اتفاقی افتاده است؟ چه چیزی تغییر کرده است؟ چطور کسی جرات دارد به آن حمله کند؟
وی افزود: این رژیم از این موضوع درس خواهد گرفت. دشمن این طوری فکر می کند خیلی ساده این روند را طی خواهد کرد؛ چرا که پرده زورگویی جلوی چشمش را گرفته است و توان درک درست فضای پیرامونی و واقعیت های جدید را ندارد.
وی افزود: صهیونیست ها عادت کرده اند که در کمال اطمینان و آرامش زندگی کنند و از مشاهده مهاجرت کودکان و سالخوردگان فلسطینی از منازل شان در نتیجه رعب و وحشت ناشی از حملات رژیم جنایتکار صهیونیستی، خوشحالی کنند.
تحلیلگر شاخه نظامی حماس تاکید کرد که روزی فرا خواهد رسید که جنایتکاران؛ هر چند مقدار اندکی از نتیجه درد و رنج و مشکلاتی را که برای ملت فلسطین ایجاد کرده اند، خواهند چشید.
دورتازه تنش بین غزه و رژیم صهیونیستی پس از آن آغاز شد که یک یگان عملیاتی ویژه رژیم صهیونیستی یکشنبه شب با ورود مخفیانه به خان یونس در شرق باریکه غزه، هفت عضو شاخه نظامی حماس از جمله «نور محمد برکه» از فرماندهان گردان های القسام را به شهادت رساند.
در این حمله یک افسر بلندپایه ارتش اسرائیل کشته و یک افسر دیگر زخمی شد.
به دنبال این اقدام رژیم صهیونیستی، گروه های مقاومت فلسطین ده ها راکت به سمت مناطق صهیونیست نشین شلیک کردند.
یکی از ویژگی های تنش اخیر، قدرت نمایی توان موشکی گروه های مقاومت در غزه بود که همین مساله توان بازدارندگی آن در جلوگیری از طولانی شدن جنگ و ضربات اسرائیل به این منطقه را بالا برده است.
ارتش رژیم صهیونیستی روز سه شنبه اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته 460 فروند موشک از غزه به سوی سرزمین های اشغالی پرتاپ شده است.
ارتش رژیم صهیونیستی افزود:تاکنون 460 فروند موشک به مناطق اشغالی پرتاپ شده که 100 فروند موشک توسط سامانه ضد موشکی گنبد آهنین منهدم شده است.
شبد**1480**1010

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال