چند خبر اخبار کوتاه از دانشگاه؛

توسعه دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد

تهران - ایرنا - توسعه دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد و ثبت نام بیش از سه هزار نفر در فراخوان جذب هیات علمی از جمله خبرهای دانشگاه آزاد اسلامی است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از دانشگاه آزاد اسلامی، تفاهم‌نامه همکاری میان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و دانشگاه آزاد اسلامی، به امضای حجت الاسلام مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و محمد مهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی رسید.

این تفاهم نامه تاسیس، توسعه و تقویت دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و فعالیت های آنان در دانشگاه آزاد اسلامی را در بر می گیرد.

** ثبت نام بیش از سه هزار نفر در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد
باتوجه به اهمیت و جایگاه اعضای هیات علمی در پیشرفت و ارتقای مراکز دانشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی در تلاش است در قالب فراخوان سال 1397 بیش از هزار عضو هیات علمی از میان افراد نخبه و مستعد برای مراکز آموزشی و پژوهشی خود جذب کند.

براساس اعلام معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در قالب این فراخوان که از مهرماه آغاز شده و ثبت نام تا پایان آبان ماه 1397 نیز ادامه می یابد، تاکنون بیش از 3200 نفر در رشته­ های مختلف ثبت ­نام کرده اند که از این تعداد 620 درخواست در رشته های پزشکی و 2630 درخواست دیگر در رشته­ های غیرپزشکی بوده است.

براساس درخواست واحدهای دانشگاهی، پیشتر تعداد 44 رشته جدید (32 رشته پزشکی و 12 رشته غیر پزشکی) به 738 اعلام نیاز فراخوان افزوده شده و کلیه متقاضیان می­ توانند مجددا با مراجعه به سامانه https://Sajed.iau.ir از وضعیت رشته های مورد نیاز اطلاع پیدا کنند.
پس از پایان مهلت ثبت­ نام امکان ویرایش ثبت نام متقاضیان فراهم خواهد شد.
**9491** 1200

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال