سرمربی کاشیمای ژاپن: فینال لیگ قهرمانان مانند جنگ بود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال کاشیما آنتلرز گفت: فینال لیگ قهرمانان آسیا با کیفیت بسیار بالایی برگزار شد و در یک کلمه باید بگویم این مسابقه مانند جنگ بود.

به گزارش ایرنا، «گو اویوا» پس از کسب عنوان قهرمانی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جو ورزشگاه آزادی بسیار خوب بود و به ناچار باید با صدای بلند بازیکنانم را صدا می کردم.
وی ادامه داد: بازی بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم اما خوشبختانه توانستیم در نهایت به هدفمان که همان قهرمانی در لیگ قهرمانان بود دست یابیم. چنانچه بخواهم در خصوص این مسابقه دقیق تر اظهار نظر کنم باید بگویم فینال مانند یک جنگ بود.
سرمربی تیم فوتبال کاشیما آنتلرز در خصوص عملکرد سوزوکی در لیگ قهرمانان 2018 گفت: امروز بازی بسیار درخشانی از او شاهد بودیم و عملکرد او فوق العاده بود. امیدوارم این بازیکن به زودی به عنوان یک لژیونر از فوتبال ژاپن دفاع کند.
وی تصریح کرد: این اولین بار است که کاشیما به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا می رسد و این اتفاق بسیار مهمی برای باشگاه ما بود.
«گو ایوا» در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: احساس بزرگی برای این قهرمانی داریم و امروز به یاد سال 2016 و بازی بزرگ مقابل رئال مادرید افتادم.
وی در خصوص اینکه کدام تیم در لیگ قهرمانان بیشتر آنها را اذیت کرده است، ادامه داد: این چیزی که می گویم تعارف نیست و پرسپولیس بهترین تیمی بود که با آنها روبه رو شدیم.
سرمربی تیم کاشیما ادامه داد: در کنار عملکرد فنی بسیار خوب پرسپولیس آنها هواداران فوق العاده ای دارند و خوشحالم توانستیم این تیم قدرتمند را از پیش رو برداریم.
وی تصریح کرد: پرسپولیس در لیگ قهرمانان در ورزشگاه آزادی شکست نخورد و این نشان از قدرت آنها دارد. به اعتقاد من آنها در کنار ما بهترین تیم جام بودند.
اویوا اظهار داشت: در طول مدت حضورم در ایران برخورد بسیار خوبی از مردم با فرهنگ این کشور مشاهده کردم و دوست دارم از تمام کسانی که برای برگزاری این مسابقه تلاش کردند، تشکر کنم.
تیم کاشیما آنتلرز با پیروزی 2 بر صفر در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل پرسپولیس توانست قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود.
ورزشی **9118**9144**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال