تاج: کار پرسپولیس به اندازه قهرمانی آسیا ارزشمند بود

تهران- ایرنا- «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال گفت: پرسپولیس با وجود بسته بودن دو پنجره نقل و انتقالاتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید که در حقیقت به اندازه قهرمانی ارزشمند است.

به گزارش ایرنا، مهدی تاج امروز (شنبه) پس از تساوی پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن در فینال لیگ قهرمانان آسیا و کسب مقام نایب قهرمانی آسیا در جمع خبرنگاران افزود: به «جیانی اینفانتینو» رئیس فدراسیون جهانی فوتبال گفتم که پرسپولیس با وجود محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی و رسیدن به فینال آسیا در حقیقت کار بزرگی انجام داده است که او نیز این مهم را تحسین کرد.
وی درباره اینکه گفته می شود او برای فرار از قانون عدم به کارگیری بازنشسته ها در دستگاه های دولتی با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدارسیون جهانی فوتبال رایزنی کرده است، اظهار داشت: این صحبت های رسانه ها است. زیرا اگر قانون بگوید در فدراسیون نباشم این کار را خواهم کرد و در صورتی که قانون رای به ماندم بدهد، خواهم ماند و به کارم در فدراسیون ادامه می دهم.
پرسپولیس که در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا با 2 گل مغلوب حریف ژاپنی شده بود در دیدار برگشت به تساوی بدون گل رسید تا از رسیدن به جام قهرمانی باز بماند.
ورزشی** ع - ک **9029**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال