با حضور رییس جمهوری؛

جلسه هماهنگی سفرکاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی برگزار شد

تهران - ایرنا - جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی عصر شنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری تشکیل شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، بررسی روند اجرایی طرح ها و پروژه های مصوب قبلی و نیازمندی های استان آذربایجان غربی و همچنین نهایی کردن طرح های پیشنهادی برای تحقق توسعه همه جانبه و پایدار در استان، از اهداف این نشست بود.
شرکت کنندگان در این نشست، طرح های مرتبط با حوزه های حمل و نقل، بهداشت و درمان، انرژی و گاز رسانی شهری و روستایی، نیرو، محیط زیست و دریاچه ارومیه، صنایع، کشاورزی، سرمایه گذاری و همچنین توسعه گردشگری را بررسی و نهایی کردند.
جزئیات این طرح ها که می تواند تحولی دیگر در روند پیشرفت و توسعه پایدار استان آذربایجان غربی ایجاد کند، توسط رییس جمهوری و در جریان سفر کاروان تدبیر و امید به ارومیه اعلام می شود.
رییس دفتر رییس جمهوری، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، رییس سازمان حفاظت محیط زیست، رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، رییس کل بانک مرکزی به همراه شماری از وزیران کابینه و استاندار آذربایجان غربی از جمله شرکت کنندگان در این نشست بودند.
رییس جمهوری قرار است در ادامه سفرهای استانی خود به زودی به استان آذربایجان غربی سفر کند.
سیام**1751**1535

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال