رئیس انجمن:

تیم ملی شطرنج فدراسیون کارگری در انتظار حامی مالی است

تهران- ایرنا- رئیس انجمن شطرنج فدراسیون کارگری کشور گفت: از کشورهای مختلفی چون مکزیک، تونس و اتریش برای ما دعوت نامه های بسیاری آمده است تا در مسابقات داخلی آنها شرکت کنیم، اما وضعیت اقتصادی به گونه ای است که برای اعزام بازیکنان نیاز به حامی مالی داریم.

«شمس الله سرخیل» روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی ایرنا با بیان این مطلب افزود: برای اعزام تیم ملی شطرنج فدراسیون کارگری به مسابقات بین المللی نیازمند رایزنی با یک حامی مالی هستیم.
وی با اشاره به برگزاری المپیاد جهانی 2019 کارگری در اسپانیا اظهار داشت: اگر تیم ملی شطرنج کارگری ایران به اسپانیا اعزام شود به طور یقین عنوان قهرمانی را کسب خواهد کرد. امید است این تیم با حضور چشمگیر در این رقابت ها، قهرمان المپیاد جهانی 2019 میلادی شود.
سرخیل با بیان اینکه مسابقات قهرمانی کشور جهت انتخاب و اعزام بازیکنان تیم ملی به اسپانیا در سال جاری برگزار شد، گفت: این مسابقات در اهواز با حضور 16 تیم از استان های مختلف برگزار شد که 12 نفر برای تیم ملی انتخاب شدند و چهار نفر دیگر نیز به آنان اضافه می شوند.
رئیس انجمن شطرنج فدراسیون کارگری کشور در پایان بیان کرد: در 2017 تیم شطرنج کارگری به اسپانیا اعزام شد و متاسفانه در دور پایانی بازی، قرعه تیم ایران با رژیم صهیونیستی افتاد اما ما به دلیل به رسمیت نشناختن این تیم، بازی نکردیم و با یک باخت، تیم ایران مقام سوم المپیک را کسب کرد، گرچه اگر بازی هم می کردیم، قهرمان می شدیم.
ورزشی**9128**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال