در پی حملات تروریستی اخیر؛

حکیم خواستار تقویت طرح های امنیتی در عراق شد

بغداد - ایرنا - در پی حملات تروریستی اخیر در بغداد و موصل عراق، سید 'عمار حکیم' رهبر جریان حکمت ملی خواستار تقویت طرح های امنیتی و اطلاعاتی برای مقابله با تهدیدات امنیتی شد.

به گزارش ایرنا، حکیم روز جمعه در بیانیه ای ضمن محکوم کردن حمله تروریستی با خودروی بمب گذاری شده روز گذشته در موصل (شمال غرب) که منجر به کشته و زخمی شدن چندتن از غیرنظامیان عراقی شد، تاکید کرده است: با نگرانی شدید اخبار تعدی اخیر به امنیت مردم موصل که در ناحیه شرقی این شهر اتفاق افتاد‌ را پیگیری می کنیم.
حکیم‌ در ادامه افزوده است که این اتفاقات هولناک تنها نمایانگر تلاش‌های کوردلانه تروریست ها برای اثبات وجود، برهم زدن صحنه و بازگرداندن اوضاع به شرایط سابق است؛ به ویژه پس آنکه پروژه آنان با شکست مواجه شد و عراق به سمت شرایطی پیش رفت که سراسر سازگاری سیاسی و توجه ویژه به اصلاحات و سازندگی بود.
وی با هشدار نسبت به گسترش این فعالیت‌های جنایتکارانه در روزهای اخیر، از فرماندهان امنیتی کشور خواست تا در راستای تثبیت و تحکیم برنامه‌های اطلاعاتی و پیشگیرانه عمل کنند تا بتوانند اینگونه توطئه‌های کینه توزانه را در نطفه خفه کنند‌ و فرصت بر هم زدن امنیت کشور و شهروندان را از خرابکاران بگیرند.
خاورم*1**380*

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال