شهرداری ورامین صدر جدول لیگ برتر والیبال را حفظ کرد

تهران- ایرنا- شهرداری ورامین با پیروزی سه بر صفر مقابل عقاب نهاجا، جایگاه خود در صدر جدول رده بندی لیگ برتر والیبال را حفظ کرد.

به گزارش روز جمعه ایرنا، هفته ششم این مسابقات امروز برگزار شد و تیم صدرنشین شهرداری ورامین در خانه خود به مصاف عقاب نهاجا رفت و خیلی راحت این تیم را از پیش رو برداشت.
در یکی از حساس ترین مسابقات این هفته، خاتم اردکان نایب قهرمان فصل قبل در خانه خود با نتیجه سه بر یک از پیکان باخت. در خانه والیبال تهران هم سایپا که هفته قبل نخستین شکست فصل را به پیکان تحمیل کرده بود، مقابل میهمان خود شهرداری گنبد شکست خورد.
تیم های شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه هم به ترتیب مقابل شهروند اراک و پیام خراسان شکست خوردند تا همچنان به روند ناکامی های خود در این فصل ادامه بدهند.
مسابقه شهرداری ارومیه و پیام خراسان در امتیاز 14 بر 11 ست پنجم به دلیل اعتراض تیم میزبان به عملکرد داوری، برای مدتی طولانی متوقف شده بود.
نتایج هفته ششم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:
شهرداری ورامین 3 – عقاب نهاجا صفر
شهروند اراک 3 – شهرداری تبریز صفر
خاتم اردکان 1 – پیکان تهران 3
سایپا تهران 1 – شهرداری گنبد 3
کاله آمل 3 – فولاد سیرجان 2
شهرداری ارومیه 2 – پیام خراسان 3
تیم دورنا ارومیه در این هفته از مسابقات استراحت داشت.
پس از پایان مسابقات هفته ششم لیگ برتر، تیم های شهرداری ورامین، پیکان و شهرداری گنبد هر سه با پنج پیروزی، اما به ترتیب کسب 16، 15 و 14 امتیاز در رده های اول تا سوم جدول رده بندی قرار دارند.
ورزشی** 2024**1584

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال