لیگ برتر فوتبال؛

سپاهان با گلباران سایپا مدعی باقی ماند

تهران - ایرنا - تیم فوتبال سپاهان اصفهان با برتری قاطع سه بر صفر مقابل سایپا همچنان در جمع مدعیان لیگ برتر باقی ماند.

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا؛ تیم فوتبال سپاهان که یکی از مدعیان قهرمانی فصل جاری لیگ برتر باشگاه های ایران محسوب می شود، از هفته دوازدهم این رقابت ها پذیرای شاگردان «علی دایی» در تیم سایپا بود و به برتری سه بر صفر دست یافت.
این دیدار در حضور بیش از 20 هزار تماشاگر ورزشگاه نقش جهان اصفهان و با قضاوت «علیرضا فغانی» برگزار شد.
سپاهان که در اوج آمادگی است، این دیدار را کاملا تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه چهاردهم با تیزهوشی «کی روش استنلی» مهاجم بلندقامت خود به گل دست یافت.
در دقیقه 18 کرنر ارسالی «سیاوش یزدانی» به «خالد شفیعی» رسید تا این مدافع پیش تاخته دومین گل طلایی پوشان را به ثمر برساند.
برتری تیم تحت هدایت قلعه نویی در این بازی محسوس بود و در دقیقه 78 «استنلی» گل دوم خود و سوم تیمش را درون دروازه حریف جای داد.
در نهایت این بازی با پیروزی سه بر صفر سپاهان به پایان رسید تا این تیم با 25 امتیاز همچنان در رتبه دوم قرار بگیرد و نزدیک ترین تعقیب کننده تیم صدرنشین و 26 امتیازی پدیده مشهد باشد.
سایپا هم با قبول چهارمین شکست فصل با 15 امتیاز در رتبه هشتم ماندگار شد.
**ترکیب سپاهان:
پیام نیازمند، سعید آقایی، خالد شفیعی، سیاوش یزدانی، حسن جعفری، حامد بحیرایی، بختیار رحمانی(محمد کریمی)، ولادیمیر کومان(مهدی رحیمی)، ساسان انصاری(جلال علی محمدی)، سجاد شهباززاده و استنلی کی روش
**ترکیب سایپا:
محمدحسین اکبرمنادی، رضا علیاری، ساموئل سارفو، مهرداد کفشگری (رضا جعفری)، آرش رضاوند، مهدی ترابی، علی دشتی(معین عباسیان)، رضا اسدی، امید خالدی، آرمان رمضانی و محمدامین حاج محمدی
ورزشی**3783**1584

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال