آخرین اظهارات انگیزشی کاپیتان خطاب به هواداران ارتش سرخ:

با هم از پس کارهای بزرگ برمی آییم

تهران- ایرنا- «سید جلال حسینی» کاپیتان تیم پرسپولیس ایران در آستانه بازی فردا (شنبه) این تیم مقابل کاشیما آنتلرز در دور برگشت از فینال لیگ قهرمانان آسیا، با جملاتی انگیزشی، هواداران را به حمایت همه جانبه از سرخپوشان دعوت کرد.

به گزارش ایرنا، تارنمای رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) روز جمعه نوشت: غول های جمهوری اسلامی ایران که بازی رفت را در ژاپن با 2 گل به میزبان خود واگذار کردند، پس از موفقیت در جبران نتیجه بازی های رفت در مراحل حذفی رقابت های سال جاری مقابل الجزیره امارات و الدحیل قطر، حالا سومین بازگشت را در این رقابت ها هدف گرفته اند.
اما نکته حائز اهمیت در مورد بازگشت های پیشین پرسپولیس این است که در هر 2 مورد، این اتفاق در ورزشگاه مملو از جمعیت آزادی تهران به وقوع پیوسته و از این رو حسینی از هواداران وفادار این تیم خواست تا آخرین انگیزه ها را هم به بدن تیم محتاج تهرانی تزریق کنند.
حسینی در این باره اظهار داشت: آن ها (هواداران) از اهمیت زیادی برخوردارند، همیشه کنار ما بوده اند؛ به ویژه امسال که در شرایط سختی به سر می بردیم.
وی ادامه داد: آن ها در بسیای از بازی ها مثل بازوی نیرومند ما بودند و هرگز نا امید نشدند، با حمایت آن ها به فینال رسیدیم و تنها یک بازی را واگذار کردیم.
کاپیتان تیم پرسپولیس در ادامه افزود: با این حال، هنوز 90 دقیقه دیگر باقی مانده و این لحظه ای سرنوشت ساز برای آن ها است؛ از آن ها می خواهم تا همانند بازیکنان، انرژی خود را پیش از به صدا در آمدن سوت آغاز بازی به هدر ندهند؛ ما مثل یک خانواده باید از ابتدا با نهایت انرژی و توان کارمان را شروع کنیم. از آن ها می خواهم انرژیشان را به هدر ندهند؛ چرا که ما در طول بازی به این انرژی نیاز مبرمی داریم.
پرسپولیسی ها در حالی به مصاف کاشیما می روند که در صورت دریافت یک گل می بایست چهار گل به ثمر برسانند و در این صورت سرنوشت بازی در 90 دقیقه معمول مشخص خواهد شد.
از این رو، مدافع 36 ساله قرمزها معتقد است برقراری تعادل مابین خط دفاع و خط حمله اساسی ترین نکته بازی فردا است.
وی در این باره تصریح کرد: مهم ترین موضوع، در وهله اول گل نخوردن است؛ و در عین حال ما محکوم به گل زدن هستیم. در واقع می بایست در آن واحد 2 ماموریت سخت را به انجام برسانیم، اما حضور هواداران ما را دلگرم می کند و به همین خاطر باید بی نهایت پرانگیزه ظاهر شویم.
حسینی تاکید کرد: با تلاش زیاد و درک درست شرایط می بایست از دقیقه نخست، بازی را خوب شروع کنیم. تنها قولی که می توانم بدهم این است که تا جایی که بتوانم از هیچ کوششی دریغ نکنم، ما با هم قادریم از پس کارهای بزرگ برآییم، با این حال، بازی فردا برای هر 2 تیم سخت خواهد بود؛ به ویژه برای ما که به 2 گل احتیاج داریم و علاوه بر این باید دست کم برای کشاندن بازی به تساوی، دروازه خود را بسته نگه داریم.
حسینی در پایان خاطرنشان کرد: مسوولیت سختی برعهده ما است و انرژی زیادی طلب می کند؛ امیدوارم هواداران این انرژی را به رگ های ما تزریق کنند تا با تمام قوا از دقیقه نخست نبرد را آغاز کنیم.
ورزشی**3991**1584

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال