پیکر حمید هوشنگی صبح شنبه از مقابل ایرنا تشییع می شود

تهران - ایرنا - پیکر مرحوم حمید هوشنگی معاون خبر پیشین خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) فردا - شنبه - ساعت 9 صبح از مقابل ساختمان مرکزی ایرنا در خیابان ولیعصر(عج)تشییع می شود.

حمید هوشنگی از پیشکسوتان و خوشنامان عرصه خبر، معاون خبر پیشین خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در فاصله سال های 59 تا 64، روز پنجشنبه (17 آبان 97) پس از دو سال تحمل بیماری و مبارزه با سرطان روده در سن 70 سالگی درگذشت.
پیکر زنده یاد حمید هوشنگی قرار است در بهشت سکینه کرج به خاک سپرده شود.
همچنین روز یکشنبه (20 آبان) برای گرامیداشت یاد وی، مراسم ختمی از ساعت 13 و 30 دقیقه تا 15 در مسجد نور تهران برگزار می شود.
دکتر سید ضیاء هاشمی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در پیامی ضمن تسلیت درگذشت زنده یاد حمید هوشنگی خاطر نشان کرد: او مصداق بارز یک خبرنگار حرفه ای و روشن بین بود و همچون یک الگو، تا ابد یاد و خاطره او در قلب و ذهن همه خبرنگاران ایرنا باقی خواهد ماند.
به گزارش ایرنا، زنده یاد هوشنگی کار خبر را از سال 1352 در رادیو تلویزیون ملی ایران آغاز کرد، وی که دانش آموخته رشته روزنامه نگاری بود با استفاده از تجارب کاری و تحصیلی توانست نقش موثری در تحولات سال های ابتدای انقلاب در ایرنا ایفا کند.

** تسلیت فعالان سیاسی و رسانه ای به مناسبت درگذشت زنده یاد هوشنگی
شماری از شخصیت های سیاسی و فعالان رسانه ای درگذشت مرحوم حمید هوشنگی معاون اسبق خبر ایرنا را در پیام های جداگانه تسلیت گفتند، کمال خرازی، پرویز اسماعیلی و کامبیز نوروزی از جمله این افراد هستند.

سیام**3070** 1200

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال