پردیس ملت میزبان آثار بخش کتاب و سینما جشنواره فیلم کوتاه

تهران-ایرنا- فیلم های کوتاه بخش ویژه «کتاب و سینما» در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران 18 و 19 آبان ماه در پردیس سینمایی ملت در معرض نمایش قرار می گیرند.

به گزارش پنج شنبه ایرنا از موسسه خانه کتاب، فیلم های «بازمانده» به کارگردانی فرزاد قبادی‌نژاد، «بیمارستان، نه قطار» به کارگردانی مسعود رضایی‌فخر، «پسرم مرده» به کارگردانی سالار طهرانی، «ثبوت» به کارگردانی مصطفی سلیمانی، «آن سوی دریاچه» به کارگردانی عماد خدابخش، «سفید» به کارگردانی سجاد مشتاق و علی محمودی جمعه (18آبان ماه) ساعت 10 صبح در پردیس سینمایی ملت، سانس یک، سالن دو نمایش داده می شود.
همچنین، فیلم های «دیده‌بان» به کارگردانی نرگس رستمی‌معز، «موج کوتاه» به کارگردانی محمد اسماعیلی، «عاذلان» به کارگردانی امیر حسین رکنی، «من زالم» به کارگردانی هومن نادری، «بچه» به کارگردانی مصیب حنایی، «گیر» به کارگردانی محمد رحمتی، «بی زمین» به کارگردانی سرور مهدی بیگی، شنبه (19 آبان ماه) ساعت 10 صبح سانس یک، سالن دو اکران می شوند .
در طول برگزاری جشنواره نیز، فیلم‌های برگزیده این بخش در سانس‌های ملی و بین‌الملل نیز به نمایش گذاشته خواهد شد.
آئین اختتامیه بخش ویژه «کتاب و سینما» در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران 21 آبان ماه برگزار می شود.
از میان ۱۳ اثر راه یافته به بخش کتاب و سینمای سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، ۵ فیلم از سوی هیئت داوران این بخش متشکل از مهدی حبیبیان، محمدرضا گوهری و امیرحسین چهل تن به عنوان نامزد به مرحله نهایی معرفی شدند که منتخبان در آئین پایانی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام خواهندشد.
سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به منظور شناسایی و معرفی برترین آثار کوتاه در سطح ملی و بین‌المللی و همچنین ایجاد رقابت سازنده بین فیلم‌سازان از 18 تا 2٢ آبان 97 برگزار می شود.
**3009**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال