بازیکن ایرانی لیگ فنلاند: پیشنهاداتی از تیم های سوئدی دارم

تهران- ایرنا- مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس که هم اکنون در لیگ فنلاند بازی می‌کند، از شرایط خوب خود در لیگ این کشور خبر داد و گفت: با توجه به دریافت چند پیشنهاد از تیم های فنلاندی و سوئدی، نمی‌خواهم برای انتخاب تیم آینده‌ام با عجله تصمیم بگیرم.

به گزارش روز پنج شنبه ایرنا، «رضا کرملاچعب» مهاجم سابق پرسپولیس که فصل گذشته به طور قرضی در تیم استقلال خوزستان حضور داشت، ابتدای فصل به لیگ دسته یک فنلاند رفت و به عضویت تیم «کی.پی.وی» (KPV) درآمد.
این مهاجم ایرانی در اولین فصل حضورش در این تیم عملکرد خوبی از خود برجای گذاشت و در صعود تیمش به لیگ برتر فنلاند از مهره های تاثیرگذار بود.
کرملاچعب امسال 5 گل برای تیمش زد که چهار گل آن سه امتیازی بود. همچنین این بازیکن 2 پاس گل داد و یک پنالتی گرفت تا از مهره های تاثیرگذار تیمش لقب بگیرد.
تیم KPV که تا هفته های پایانی لیگ دسته اول فنلاند صدرنشین بود، در هفته های پایانی به رتبه دوم رفت و در بازی پلی آف توانست جواز صعود به لیگ برتر فنلاند را بدست آورد.
این مهاجم ایرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا گفت: امسال فصل خوبی را پشت سر گذاشتم و پایان بخش کار ما هم صعود به لیگ برتر بود و خوشحالم که توانستیم KPV را به سطح اول فوتبال فنلاند برسانیم.
وی افزود: امسال فصل خوبی را پشت سر گذاشتم. لیگ فنلاند نسبت به تیم ملی که این کشور دارد، از کیفیت به مراتب بهتری برخوردار است. همچنین بازیکنان خارجی خوبی هم از سایر کشورهای اروپایی در فنلاند بازی می کنند که به بالا رفتن کیفیت فوتبال این کشور کمک شایانی کردند.
کرملا چعب در مورد آینده اش در لیگ فنلاند هم گفت: خدا را شاکرم که امسال توانستم عملکرد خوبی داشته باشم و با توجه به این موضوع چند تیم فنلاندی به جذب من علاقه مند شدند. البته در KPV هم شرایط خوبی دارم و به شرایط این تیم عادت کرده ام.
این بازیکن ادامه داد: از طرفی از سوئد هم پیشنهاداتی به من رسیده اما نمی‌خواهم زود و با عجله تصمیم بگیرم و می‌خواهم بهترین انتخاب را برای آینده ام داشته باشم.
**ع.ک**9129**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال