کاپیتان پیکان: مقابل پارس جنوبی شکست را جبران می‌کنیم

تهران - ایرنا - کاپیتان تیم فوتبال پیکان گفت: وقفه پرسپولیس پیکان را از شرایط آرمانی دور کرد اما مطمئن باشید پیکان در جم شکست بازی قبل برابر تراکتورسازی را جبران خواهد کرد.

آرمان قاسمی کاپیتان تیم فوتبال پیکان روز پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به شرایط تیم فوتبال پیکان در آستانه رویارویی با پارس جنوبی جم در هفته سیزدهم لیگ افزود: شرایط پیکان برای رویارویی مقابل پارس جنوبی جم خیلی خوب است. ما به علت اینکه هفته‌ها از مسابقات دور بودیم و با توجه به لغو دیدارمان برابر پرسپولیس، نتوانستیم آنطور که باید مقابل تراکتورسازی به نتیجه برسیم .
وی با اشاره به دیدار هفته گذشته تیمش برابر تراکتورسازی که با شکست دو بر یک شاگردان جلالی همراه بود، افزود: ما در آن بازی فرصت توقف حریف را داشتیم اما بازی و شرایط آن طور که می‌خواستیم برای ما رقم نخورد. البته کمی هم تمرکزمان را در این بازی از دست داده بودیم. در کل باید گفت برابر تراکتورسازی روز خوب پیکان نبود. مطمئنا این بازی را کنار می‌گذاریم و به جبران این باخت به جم سفر خواهیم کرد.
کاپیتان تیم فوتبال پیکان تصریح کرد: اگر بخواهید در کل به شرایط این بازی و وضعیت پیکان نیم نگاهی داشته باشید خواهید دید که این تیم امسال برای کسب سهمیه بسته شده و تا به الان هم این را به اثبات رسانده است. نمی‌خواهم بهانه‌جویی کنم اما وقفه یک بازی جا مانده پیکان را نسبت به سایر رقبا از شرایط خوبش دور کرد ولی ان‌شالله مجددا با موفقیت در هفته پیش‌رو همه اتفاقات خوب دوباره برای پیکان تکرار خواهد شد.
تیم فوتبال پیکان که در دیدار هفته قبل خود در بازی خانگی برابر تراکتورسازی با نتیجه دو بر یک شکست خورده بود، روز جمعه 18 آبان از ساعت 15:30 در جم به مصاف پارس جنوبی خواهد رفت.
**ع .ک **1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال