مسافران گرفتار کولاک اشنویه نجات یافتند

مهاباد - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اشنویه گفت: هفت دستگاه خودرو که در اثر بارش ناگهانی برف در جاده «آق بلاغ» شهرستان اشنویه به سمت ارومیه گرفتار شده بودند، با تلاش راهداران نجات یافتند.

محسن خادمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این خودروها با بیش از 20 سرنشین در اثر بارش برف ناگهانی و کولاک شدید غافلگیر شده بودند که با تلاش راهداران و پس از بستن زنجیرچرخ هدایت و از برف بیرون کشیده شدند.
وی بیان کرد: به دنبال این حادثه، مسیر فوری نمک پاشی شد و اکنون بارش برف به پایان رسیده و مشکلی در تردد خودروها وجود ندارد.
خادمی ادامه داد: از نخستین ساعت های امروز نیز نمک پاشی در سایر مسیرهایی که دچار بارش برف شده بود، انجام شد و اکنون تردد خودروها در همه مسیرهای این شهرستان بدون مشکل و به راحتی انجام می شود.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اشنویه از رانندگانی که قصد تردد در راه های این شهرستان دارند، خواست خودروهای خود را به امکانات ایمنی و زنجیرچرخ مجهز کنند و پیش از تردد، اطلاعات جاده ها را از اداره راهداری شهرستان جویا شوند.
رییس اداره هواشناسی اشنویه نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از حوالی عصر روز سه شنبه بارش برف در برخی مناطق این شهرستان آغاز شد و تا بامداد چهارشنبه ادامه داشت.
صالح راوندی افزود: از امروز تا پایان وقت پنجشنبه بارش به صورت باران پراکنده ادامه خواهد داشت.
اشنویه در جنوب آذربایجان غربی در منطقه ای سرد و کوهستانی واقع شده است و بیش از 74 هزار نفر جمعیت دارد.
9870/6185/2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال