کاشیما در ورزشگاه شهید کاظمی تمرین خواهد کرد

تهران- ایرنا- تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن، حریف پرسپولیس ایران در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار است در ورزشگاه شهید کاظمی محل تمرین اختصاصی سرخپوشان تمرینات خود را برگزار کند.

به گزارش ایرنا از باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب معاون باشگاه پرسپولیس امروز سه‌شنبه همراه با تعدادی از اعضای ستاد برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا در جلسه‌ای کاری با «پاول لوزانوف» و دیگر مقام‌های برگزاری این مسابقه از کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)از جمله ناظران بازی‌، امنیتی، تشریفات، رسانه و بازاریابی داشته باشند.
این جلسه به منظور تبادل اطلاعات و انجام هماهنگی و دریافت گزارش‌ها صورت گرفت.
محمد فارسیان، امیرعلی حسینی، محسن باقریان، حسین علیپور و تعدادی دیگر از اعضای ستاد در این جلسه معاونت باشگاه را همراهی کردند.
دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا روز شنبه 12 آبان ماه در ژاپن برگزار شد و سرخپوشان ایران این دیدار را 2 بر صفر واگذار کردند تا همه نگاه ها به دیدار برگشت دو تیم در روز شنبه 19 آبان ماه باشد.
خبر دیگر از فینال لیگ قهرمانان اینکه تیم فوتبال کاشیما آنتلرز، حریف سرخپوشان در فینال لیگ قهرمانان آسیا، ساعت 9 و 45 دقیقه صبح پنج‌شنبه با پرواز امارات وارد تهران خواهد شد.
آنها به فاصله کمی پس از حضور در تهران برای اولین تمرین خود راهی ورزشگاه شهید کاظمی خواهند شد. این تمرین قرار است از ساعت 17 آغاز شود.
ورزشی**ع.ک**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال