وزیر ورزش:

فهرست مدال آوران برای معافیت در اختیار ستاد کل قرار گرفت

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد که بعد از دیدار ورزشکاران و مدال آوران بازی های آسیایی 2018 با رهبر معظم انقلاب، فهرست مدال آوران بازی های المپیک، مسابقات جهانی و بازی های آسیایی برای معافیت از سربازی در اختیار ستاد کل نیروهای مسلح قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر با اشاره به معافیت تمامی قهرمانان و مدال آوران المپیکی ، جهانی و بازیهای آسیایی گفت: باعنایت ویژه مقام معظم رهبری نسبت به جوانان ورزشکار و افتخار آفرین کشور،با دستور فرمانده کل قوا این ورزشکاران از انجام خدمت دوره سربازی معاف شدند.
وی با تشکر از عنایات ویژه رهبرمعظم انقلاب نسبت به موضوعات و نتایج ورزش کشور اظهار داشت: در دیداری حضوری که بعد از بازی های آسیایی خدمت معظم له داشتیم، قهرمانان مدال آور بازی های آسیایی جاکارتا از محضر رهبر انقلاب درخواست کردند و تمامی دارندگان مدال رویدادهای المپیکی و جهانی و بازی های آسیایی نیز از خدمت سربازی معاف شدند.
وزیر ورزش و جوانان افزود: بعد از این دیدار با هماهنگی که با سردار سرلشکر باقری فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح داشتم فهرستی از قهرمانان و مدال آوران بازی های المپیک، جهانی و بازی های آسیایی تهیه شده و در اختیار ستاد کل قرار گرفت.
سلطانی فر گفت: امروز به من اطلاع دادند این درخواست جامعه ورزش و جوانان مدال آور مورد موافقت فرمانده کل قوا قرار گرفته است و به این ترتیب تمامی مدال آوران رقابت های المپیکی و جهانی و بازی های آسیایی از انجام خدمت سربازی معاف شدند.
وزیر ورزش و جوانان با تشکر مجدد از توجه رهبر انقلاب به جوانان و خدمتگزاران مردم در وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: پیام های پر مهر و محبت معظم له بعد از افتخار آفرینی جوانان ورزشکار و سربلند ایران همواره موجب دلگرمی قهرمانان بوده است.
وی ادامه داد: حضور موفق تیم ملی فوتبال در جام جهانی و عنایتی که ایشان برای تلاش و کوشش زیاد ملی پوشان مقابل اسپانیا به رغم شکست داشتند و سپس پیام مسرت بخش ایشان برای موفقیت کاروان ایران در بازی های آسیایی همه و همه نشان از علاقه وافر رهبر انقلاب به جوانان کشور و افتخار آفرینی آنان در عرصه های بین المللی دارد و این مهم بار مسئولیت مسئولان و مدیران ورزش را دو چندان می کند.
ورزشی ** 1528 **9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

جدیدترین مطالب سایت

ترامپ: بسیاری می‌گویند بن سلمان از قتل خاشقچی مطلع نبوده است

تلاش ناشیانه رئیس جمهوری آمریکا برای تطهیر ولیعهد سعودی؛

ترامپ: بسیاری می‌گویند بن سلمان از قتل خاشقچی مطلع نبوده است

قطار به ارومیه رسید

برنامه های توسعه ریلی دولت با قوت ادامه دارد

قطار به ارومیه رسید

قطار به ارومیه رسید

برنامه های توسعه ریلی دولت با قوت ادامه دارد

قطار به ارومیه رسید