جام بین قاره ای جهان؛

تیم فوتبال ساحلی ایران به مصاف آمریکا می رود

اصفهان - ایرنا - تیم فوتبال ساحلی کشورمان در اولین دیدار خود در جام بین قاره ای جهان عصر امروز به مصاف آمریکا می رود.

به گزارش ایرنا، رسانه های امارات متحده عربی روز سه شنبه گزارش دادند: مسابقات فوتبال ساحلی جام بین قاره ای جهان عصر امروز با حضور شیخ حمدان بن راشد آل مکتوم ولیعهد دبی در سواحل این امارت افتتاح می شود.
بر اساس این گزارش، در روز نخست این رقابت ها تیم کشورمان با آمریکا دیدار می کند و در سایر دیدارها برزیل قهرمان دوره گذشته با اسپانیا قهرمان اروپا، امارات با مصر، تاهیتی با روسیه مصاف می کنند.
در دومین روز مسابقات که چهارشنبه برگزار می شود تیم کشورمان به مصاف تاهیتی می رود و تیم های مصر با برزیل، اسپانیا با امارات و روسیه با آمریکا دیدار می کنند.
ملی پوشان کشورمان در آخرین دیدار مرحله گروهی این رقابت ها روز پنجشنبه با روسیه مصاف می کنند و در سایر دیدارها تاهیتی با آمریکا، مصر با اسپانیا و امارات با برزیل به رقابت می پردازند.
مسابقات فوتبال ساحلی بین قاره ای جهان در 2 گروه برگزار می شود که در گروه نخست تیم های امارات، برزیل، اسپانیا و مصر و در گروه دوم تیم های ایران، تاهیتی، آمریکا و روسیه قرار دارند.
تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها صعود می کنند و تیم پیروز این مرحله به دیدار نهایی راه می یابد.
دیدار رده بندی این مسابقات روز جمعه و دیدار نهایی روز شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.
2093**1584

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال