ایام عزاداری پایان ماه صفر، صحنه از نمایش خالی می‌شود

تهران- ایرنا- تماشاخانه‌های مختلف پایتخت برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مصادف با ایام پایانی عزاداری ماه صفر، اجراهای خود را تعطیل کرده‌اند.

به گزارش سه‌شنبه ایرنا، مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و پردیس تئاتر شهرزاد برای روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه مصادف با 15، 16 و 17 آبان همزمان با رحلت حضرت رسول اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) به صحنه نمی‌روند.

** آهسته با گل سرخ 3 روز اجرا نخواهد شد
نمایش آهسته با گل سرخ به نویسندگی اکبر رادی و کارگردانی هادی مرزبان در تماشاخانه سنگلج به دلیل مصادف شدن سه روز اجرا نخواهد شد.
این نمایش که از چهارشنبه دوم آبان ماه در تماشاخانه سنگلج به صحنه رفته از آثار دهه شصت به نویسندگی اکبر رادی است که چالش‌های اجتماعی یک خانواده‌ بازاری را با بازی حبیب اسماعیلی، محمد حاتمی، میترا حجار، سام قریبیان و فریبا کوثری روایت می‌کند و هر شب ساعت 20 اجرا به صحنه می‌رود.

** مجموعه تئاترشهر 3 روز تعطیل است
نمایش‌های «خاتون» به کارگردانی حسین عالم‌بخش در تالار اصلی، «نقاشی اشر» به کارگردانی فریبرز کریمی در تالار قشقایی، «خاموشخانه» به کارگردانی مهدی مشهور در تالار سایه و «ابوالهول» به کارگردانی داود پورحمزه در پلاتو اجرا از امروز سه‌شنبه 15 آبان تا پایان روز پنجشنبه 17 آبان ماه به مناسبت سوگواری روزهای پایانی ماه صفر اجرا نمی‌شوند.

** اجراهای جدید پردیس تئاتر شهرزاد بعد از تعطیلات
نمایش‌های پردیس تئاتر شهرزاد در تاریخ 16 و 17 آبان ماه به دلیل فرا رسیدن ایام عزاداری به صحنه نخواهند رفت و پس از آن نمایش‌های «نشانه‌ها» به کارگردانی مانلی شجاعی فرد، «رساوارونه» به کارگردانی شیوا سرمست و «مرگ مرد بالشتی» به کارگردانی منا الهی فرد اجراهای خود را از سر می‌گیرند.
و نمایش‌های «مده آی سن مدار» به کارگردانی بورژین عبدالرزاق و تهیه‌کنندگی امین زندگانی و نمایش «رومئو و ژولیت» به کارگردانی بهروز بیک پور پس از ایام عزاداری اجرا خواهند داشت.
فراهنگ** 7561** 1055

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال