مدیرعامل ایرنا: دانش آموز موفق نیازمند نشاط است

تهران- ایرنا- مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، گفت: آموختن بدون تلاش میسر نمی‌شود؛ دانش آموختن به انگیزه ، تلاش و استمرار نیاز دارد و دانش آموز موفق نیازمند نشاط است.

سید ضیاء هاشمی روز دوشنبه در نشست تجلیل از فرزندان ممتاز کارمندان ایرنا، عنوان کرد: ایرنا خانواده‌ای بزرگ با بیش از یکهزار عضو است که باید صدها نیروی بازنشسته را نیز به آن افزود و از امروز از چندهزار عضوی که فرزندان همکارانمان هستند رونمایی می‌کنیم.
وی گفت: آموختن بدون تلاش میسر نمی‌شود؛ دانش آموختن نیاز به انگیزه و تلاش و استمرار دارد، دانش آموز موفق نیاز به نشاط دارد، نیاز دارد که از دوران دانش‌آموزی خود لذت ببرد.
مدیرعامل ایرنا به دانش‌آموزان ممتاز توصیه کرد: از زندگی، درس خواندن و موفقیت خود بیشتر لذت ببرند، از کلاس و درس لذت ببرند.
وی تاکید کرد: درس خواندن فقط مسیر، راه و مقدمه موفقیت نیست، بلکه خود لذت است.
هاشمی با دعوت از دانش آموزان به با برنامه‌ریزی برای بهره‌بردن از زندگی خوشایندتر، عنوان کرد: برای موفقیت باید با برنامه ریزی و تلاش و از ظرفیت‌های بیکران که خدا داده استفاده کرد.
وی افزود: هر موفقیتی آغاز موفقیت‌های بعدی است، به موفقیت‌های خود اکتفا نکنید، تلاش کنید کوه‌های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح کنید.
روز دوشنبه 14 آبان ماه همچنین آیین گرامیداشت والدین و بستگان درجه یک درگذشته کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در سال جاری برگزار شد.
سیدضیاء هاشمی مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی در این مراسم که پس از اذان ظهر و عصر در نمازخانه ایرنا برگزار شد، ضمن تسلیت به کارکنان سوگوار، گفت که امیدوار است این مجالس ذکر در روزهای پایانی ماه صفر، مفید باشد.
در این مراسم خانواده‌های کارکنانی که بستگان درجه یک خود را طی امسال از دست داده اند، حضور داشتند.
فراهنگ*3009**9021

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال