قدردانی از حضور پرشور مردم البرز در راهپیمایی 13آبان

کرج -ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز در بیانیه ای از حضور پرشور مردم این استان در راهپیمایی با شکوه یوم الله 13 آبان قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا، دربیانیه روز یکشنبه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز آمده است: باردیگر امت خداجو و همیشه درصحنه ایران اسلامی با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان لحظه های باشکوه و ماندگاری را در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رساندند.
- مردم انقلابی ایران به جهانیان ثابت کردند که دگر بار سفیر و نائب امام زمان (عج) خود را تنها نخواهند گذاشت و مردم براین شعار تاکید خواهند کرد که «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند».
- مردم استان شهید سرافراز محمد حسین فهمیده نیزهمنوا و هم جهت با همه مردم ایران با حضور خود در راهپیمایی 13آبان و با فریاد و شعارهمیشگی مرگ بر آمریکا به درستی ابهت پوشالی استکبارجهانی را به سرکردگی آمریکای جنایتکار را درهم شکستند و تفکرات استکباری و ضد بشری دولتمردان مستکبر آمریکا را زیر پا له کردند.
- مردم عاشورایی استان البرز، در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور هوشیارانه خود به تمام مستکبران جهان ثابت کردند که دست از آرمانهای بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) نخواهند کشید و تا پای جان گوش به فرمان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی )خواهند بود.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از قاطبه مردم البرز به ویژه دانش آموزان، دانشجویان، مسئولان و روحانیون که ادامه دهنده راه شهیدان هستند به خاطر این حضور پرشور صمیمانه قدرانی و تشکرمی کند.
8029/ 6155

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال