لیگ برتر انگلیس؛

آرسنال از شکست برابر لیورپول گریخت

تهران - ایرنا - تیم آرسنال شنبه شب و در حساس ترین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس از شکست برابر لیورپول گریخت.

به گزارش ایرنا، این دو تیم امشب در ورزشگاه «اتحاد» به رغم کسب تساوی یک بریک بازی جذاب و دیدنی را به نمایش گذاشتند.
سرعت گردش توپ در این دیدار بسیار بالا و بازیکنان دو تیم بارها در محوطه جریمه حریف در موقعیت گلزنی قرار گرفتند که به دلیل عکس العمل به موقع مدافعان و دروازه بانان تنها دو بار توپ از خط دروازه ها عبور کرد و مهاجمان در اکثر حملات ناکام بودند.
در دقایق ابتدایی نیمه نخست، شاگردان امری با بهره مندی از امکانات میزبانی ابتکار عمل را در اختیار گرفته و به روی دروازه حریف حملات متعددی را طراحی کرده که البته این حملات برای آنان ثمری نداشت.
در نقطه مقابل بازیکنان لیورپول با صبر و حوصله رفته رفته بر جو بازی حاکم شدند و در ادامه آنان بودند که به دروازه تیم میزبان نزدیک شده و خطراتی را برای سنگربان این تیم ایجاد کردند.
مهم ترین اتفاق دراین نیمه گلزنی «سادیو مانه» برای تیم لیورپول بود که کمک داور این دیدار آن را به دلیل خطای آفساید نپذیرفت، البته به نظر می رسید کمک داور در این صحنه دچار اشتباه شد و به اشتباه پرچم زد.
نیمه دوم باز هم دو تیم بازی را با سرعت بالا آغاز کردند، اما درحالیکه تیم آرسنال تیم برتر میدان بود برخلاف جریان بازی این تیم لیورپول بود که به گل رسید.
در دقیقه 61 مدافعان لیورپول حمله بازیکنان آرسنال را دفع و توپ را به خط حمله خود سپردند و بدنبال اشتباه مسلم «لنو» سنگربان تیم آرسنال در دفع توپ، «جیمز میلنر» هافبک با تجربه لیورپول در موقعیت گلزنی قرار گرفت و با شوتی سنگین توپ برگشتی را درون دروازه توپچی های لندنی جای داد و تیمش را پیش انداخت.
در ادامه حملات بازیکنان تیم آرسنال گسترده تر از قبل شد و بازیکنان این تیم سرانجام در دقیقه 82 با گلزنی «آلکساندر لاکازت» بازی را به تساوی کشاندند.
لاکازت در این دقیقه از سمت چپ وارد محوطه جریمه لیورپول شد و با یک حرکت انفرادی مدافعان حریف را از جریان بازی خارج و با شوت دقیق دروازه «آلیسون بکر» سنگربان ملی پوش و برزیلی لیورپول را گشود.
در ادامه این دیدار اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم اتفاق نیفتاد و بازی با همین نتیجه تمام شد.
تیم آرسنال با کسب یک امتیاز این دیدار 23 امتیازی شد اما همچنان در مکان چهارم جدول رده بندی این رقابت ها باقی ماند.
تیم لیورپول نیز با کسب یک امتیاز این دیدار با 27 امتیاز به صورت موقت در صدر جدول رده بندی این رقابت ها قرار گرفت.
ترکیب تیم آرسنال:
لنو، بیرین، مصطفی، هولدینگ، کولاسیناچ، توریرا، ژاکا، میخیتاریان، اوزیل، اوبامیانگ، لاکازت.
ترکیب تیم لیورپول:
آلیسون،آرنولد،فن دایک، گومز، رابرتسون، فابینیو، میلنر، واینالدوم، مانه، محمد صلاح، فرمینو.
ورزشی **9144**شبس**1613

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال