بیانیه رییس سازمان بسیج هنرمندان کشور به مناسبت 13 آبان

تهران - ایرنا - رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور با صدور بیانیه ای به مناسبت 13آبان گفت: با الهام از فرمایشات مقام معظم رهبری اعلام می‌کنیم که همواره در راه تحقق اهداف والای نظام اسلامی، ایستادگی کرده و نوک پیکان مبارزه را به سمت آمریکا به عنوان نماد استکبار نشانه می‌رویم.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا در بیانیه امیر نصیر بیگی آمده است: در شرایطی که به رغم طرحها و راهبردها و سناریوهای ساختگی استکبار جهانی برای ایجاد اسلام هراسی و اتهام های واهی و دروغین علیه جمهوری اسلامی شکل گرفته، امواج انقلاب و بیداری فراتر از جهان اسلام و حتی قلب اروپا و آمریکا را نشانه گرفته و سنگرهای نظام سلطه پی در پی به تسخیر ملت ها در می آید.
این بیانیه حاکی است: در صحنه حوادث و رخدادها 13 آبان ماه مصادیقی از پایداری و فداکاری ملت مجاهد و جوانان رشید و انقلابی ایران در مبارزه علیه قدرت‌های شیطانی و استکباری وجود دارد که هریک به تنهایی می تواند منشاء تداوم حرکت انقلاب اسلامی و ظلم‌ستیزی و آرمان گرایی نسل های متعهد و مؤمن این سرزمین در بستر تاریخ قرار گیرد.
بر پایه این بیانیه، بار دیگر با الهام از فرمایشات مقام معظم رهبری به مستکبران جهان اعلام می‌کنیم که همواره در راه تحقق آرمان‌ها و اهداف والای نظام اسلامی، ایستادگی و سلطه‌ناپذیری را سرلوحه خود قرار می‌دهیم و همچنان نوک پیکان را به سمت آمریکا و ایادی آن به عنوان نماد استکبار نشانه می‌رویم که بدون تردید این اقدام ادامه راه مقدس شهدا است.
نصیر بیگی افزوده است: از این رو اینجانب ضمن گرامیداشت این روز تاریخی و ارزشمند، از آحاد و اقشار مختلف ملت شریف جمهوری اسلامی ایران، بخصوص جامعه فرهیخته و ارزشمند هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه به ویژه نسل نخبگان هنری، بالنده، شاداب و آینده‌ساز جوان ، برای حضور با اقتدار، پرشور و گسترده در آئین‌ها و مراسم گرامی‌داشت یوم ا.. 13 آبان ماه و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و نمایش تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی(ره) و بیعت مجدد با ولایت فقیه و رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی دعوت می نمایم.
فراهنگ ** 3009 ** 1418

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال