حمایت تمام قد AFC از فدراسیون فوتبال فلسطین

تهران - ایرنا - کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) ضمن حمایت از به رسمیت شناخته شدن فدراسیون فوتبال فلسطین، در مورد حادثه هفته گذشته و ورود بدون مجوز نیروهای رژیم اسرائیلی به یک باشگاه فوتبال در شرق اورشلیم ابراز نگرانی کرد.

به گزارش ایرنا، تارنمای رسمی ای اف سی روز شنبه نوشت: این نهاد در نامه ای ارسالی از سوی «جبرئیل رجوب» رییس فدراسیون فوتبال فلسطین، مطلع شد که پرسنل نظامی رژیم صهیونستی به دفتر اصلی باشگاه فلسطینی «سیلوان اف سی» واقع در شرق اورشلیم وارد و به تحقیق و تفحص در آن مشغول شده اند.
بر این اساس، «شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه» و اعضای کمیته اجرایی ای اف سی که از گذشته یکی از حامیان پر و پا قرص فدراسیون فوتبال فلسطین بوده اند، شکایت خود را در خصوص مداخله رژیم اسرائیل در زیرساخت های فوتبال فلسطین، به فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) و متعاقبا دادگاه حکمیت ورزش (CAS) اعلام کردند.
ای اف سی مصرانه بر این اعتقاد است که حق حاکمیت فدراسیون فوتبال فلسطین می بایست به رسمیت شناخته شده و مورد حمایت قرار گیرد.
تمامی اعضای کمیته اجرایی ای اف سی همواره موضعی قدرتمند در حمایت از اصول اتخاذ کرده و همواره در کنار فدراسیون فوتبال فلسطین ایستاده اند.
ورزشی**3991**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال