لیگ برتر انگلیس؛

راشفورد منچستریونایتد را رستگار کرد

تهران- ایرنا- تیم فوتبال منچستریونایتد در حالی که تا دقایق پایانی با تیم بورنموث به تساوی دست یافته بود، با گلی که مارکوس راشفورد در وقت های تلف شده وارد دروازه حریف کرد، به بازی برگشت و سه امتیاز این دیدار را از آن خود کرد.

به گزارش ایرنا؛ در این دیدار که ورزشگاه «دین کورت» برگزار شد، شاگردان «خوزه مورینیو» بازی باخته مقابل بورنموث را همانند دیدار برابر نیوکاسل با برد عوض کرده و یک پیروزی دلچسب دیگر را کسب کردند.
«کالوم ویلسون» در دقیقه 11 ابتدا برای تیم بورنموث در این دیدار گلزنی کرد و «آنتونی مارسیال» با گلی که در دقیقه 35 برای تیم منچستریونایتد به ثمر رساند، بازی را به تساوی کشاند.
درحالی که زمان این دیدار به پایان خود نزدیک می شد و هواداران از عملکرد شاگردان مورینیو ناامید شده بودند، «مارکوس راشفورد» با گلی که در دقیقه 2+90 به ثمر رساند خود و تیمش را رستگار کرد.
تیم منچستریونایتد هرچند با برد در این دیدار 20 امتیازی شد و 2 پله در جدول رده بندی این رقابت ها صعود کرد اما نتوانست جای تیم بورنموث را بگیرد.
هم اکنون بورنموث با 20 امتیاز و به دلیل تفاضل گل مناسب تر در رده ششم و منچستریونایتد با همین امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی این رقابت ها جای دارد.
براساس آمار بازیکنان تیم بورنموث در نیمه نخست دیدار برابر منچستریونایتد عملکرد مناسب تری نسبت به بازیکنان حریف داشته و تیم برتر میدان بودند.
آنان در این نیمه در 54 درصد از زمان بازی مالکیت توپ و میدان را در اختیار خود داشتند.
همچنین 7 حمله موفق به سمت دروازه «داوید دخه آ» سنگربان تیم منچستریونایتد طراحی کرده که 5 حمله آنان در چارچوب بود.
این در حالی است که بازیکنان گرانقیمت منچستریونایتد در نیمه نخست تنها 5 حمله موفق به سمت دروازه بورنموث داشتند که از این بین تنها یک حمله آنان در چارچوب دروازه رقیب جای گرفت و آن هم تبدیل به گل شد.
شاگردان «خوزه مورینیو» در نیمه نخست تنها یک بار موفق به زدن کرنر شدند. این در حالی بود که بازیکنان تیم بورنموث در این نیمه 5 کرنر به روی دروازه حریف ارسال کردند.
اما در نیمه دوم وضعیت متفاوت بود. بازیکنان منچستر یونایتد در این نیمه چهره هجومی تری به خود گرفته و از نقاط مختلف زمین 7 حمله را به روی دروازه حریف طراحی کرده که 5 حمله آنان درچارچوب دروازه حریف ود.
آنان در نیمه دوم 4 برابر نیمه نخست به روی دروازه حریف کرنر زدند و برتری دراین نیمه از آن تیم آنان بود.
برتری و تلاش بازیکنان این تیم در نیمه دوم سرانجام نتیجه داد و با گلزنی مارسیال در وقت های اضافه این نیمه آنان مزد برتری خود را گرفته و شکست را با پیروزی عوض کردند.
درمهم ترین دیدار این هفته تیم های آرسنال و لیورپول تا ساعاتی با یکدیگر مصاف خواهند کرد.
ورزشی **9144**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال