راشاتودی:فرمانده سپاه قدس ایران به توییت ترامپ واکنش نشان داد

تهران- ایرنا- تارنمای راشاتودی به نقل از صفحه منسوب به سردارسلیمانی نوشت: «قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس ایران با انتشار پستی اینستاگرامی به توییت «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا با مضمون 'تحریم ها در راهند'، واکنش نشان داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا، این رسانه روسی تصریح کرد:سلیمانی روز جمعه باانتشار عکسی ازخود درقالب یکی ازکاراکترهای سریال محبوب «بازی تاج و تخت» در اینستاگرام منسوب به خود نوشت: «من مقابل شما می ایستم».
راشاتودی به نقل از وی افزود: «بیایید ، ما منتظریم، من دشمن شما هستم. سپاه قدس دشمن شماست. شما این جنگ را آغاز کرده اما ما کسی هستیم که آن را تمام می کنیم.»
این رسانه روسی در ادامه اضافه کرد: ترامپ روز گذشته با تصویرسازی و استفاده از ادبیات متعلق به این سریال پربیننده، تصویری را از خود در توییتر منتشر کرد که به بازگشت تحریم های ضد ایرانی اشاره داشت.
«این اقدام ترامپ با واکنش های منفی بسیاری روبه رو شد و شبکه 'اچ بی او' نیز از «سوءاستفاده از نماد تجاری» متعلق به این شرکت، انتقاد کرد.
ترامپ در ماه مه (اردیبهشت) از توافق هسته ای ایران که از آن با عنوان «بدترین توافق تاریخ» یاد می کند، خارج شد. آمریکا پیش تر بیشتر تحریم های ضدایرانی ای را که به موجب انعقاد این توافق به تعلیق درآمده بودند، احیا کرده است و باقی مانده این تحریم ها نیز در تاریخ 5 نوامبر (14 آبان) اعمال خواهند شد.
سردار سلیمانی در سخنرانی ماه ژوئیه (مرداد-شهریور) خود در استان همدان، خطاب به آمریکا گفت که درگیری با ایران «همه چیزتان را نابود خواهد کرد.» »
اروپام**9418**1485

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال