11 هزار زائر پیاده در جاده های خراسان رضوی در حرکت هستند

مشهد- ایرنا- رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: هم اینک 11 هزار زائر پیاده رضوی در مسیر جاده های این استان به سمت مشهد در حرکت هستند.

سرهنگ هادی امیدوار روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر همین اساس 'طرح پوشش زائران پیاده' از سوی پلیس راه در مسیرهای جاده ای خراسان رضوی در حال انجام است.
وی ادامه داد: همچنین به منظور حفظ ایمنی زائران پیاده دهه آخر ماه صفر طرح های محدودیت ترافیکی از شنبه 12 آبان ماه در جاده های خراسان رضوی اعمال و اجرا می شود.
رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: در این چارچوب در تمام جاده های استان به جز آزاد راه شهید شوشتری محدودیت سرعت با کاهش 20 کیلومتری سرعت مجاز اجرا می شود.
وی افزود: اطلاع رسانی لازم برای کاهش سرعت در طول جاده ها انجام شده لذا رانندگان باید به منظور تامین ایمنی زائران پیاده رضوی با دقت و احتیاط بیشتر در مسیرها برانند.
سرهنگ امیدوار در ادامه همچنین گفت: هم اینک تمام جاده های خراسان رضوی باز و رفت و آمد خودروها در آنها بدون مشکل در جریان است.
طبق پیش بینی ها 400 هزار زائر پیاده در دهه آخر ماه صفر امسال وارد مشهد می شوند.
خراسان رضوی 20 هزار و 575 کیلومتر راه دارد که شش هزار و 422 کیلومتر آن بین شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر راه روستایی است.
7505/1858

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال