روزنامه پاکستانی:

هدف رژیم صهیونیستی و ارتجاع عرب، ایران است

اسلام آباد - ایرنا - روزنامه پرشمارگان «داون» پاکستان در سرمقاله ای نوشت که هدف اتحاد بین رژیم صهیونیستی و حکومت های خودکامه عربی حوزه خلیج فارس در منطقه انزوای ایران است.

به گزارش پنجشنبه شب ایرنا،نشریه پاکستانی داون افزود:آمریکا که به دنبال نزدیکی حکومت های مرتجع عربی با رژیم صهیونیستی است، جمهوری اسلامی ایران را تنها مانع این نزدیکی می داند بنابراین حکام عرب که همیشه گوش به فرمان واشنگتن بوده می خواهند ضمن پیروی از سیاست های دیکته شده از سوی آمریکا در پی شناسایی رژیم صهیونیستی به عنوان یک کشور هستند .
این روزنامه به ادامه اشغال سرمین های فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی اشاره کرد و افزود:دولت پاکستان نباید نه در مسیر سیاست کشورهای عرب حوزه خلیج فارس، بلکه باید در مسیر دفاع از حقوق فلسطینی ها قدم بردارد.
روزنامه داون به روابط مخفیانه بین کشورهای مرتجع عربی و رژیم صهیونیستی اشاره کرد و نوشت: این روابط اکنون وارد فاز آشکارسازی شده و به تازگی نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عمان پرواز کرد تا با سران این کشور عربی دیدار کند.
این روزنامه ادامه داد:نتانیاهو به تازگی به عمان رفت و تنها زمانی که وی از این سفر برگشت سفرش رسانه ای شد.
روزنامه انگلیسی زبان داون نوشت:روابط رژیم صهیونیستی با کشورهای حاشیه خلیج فارس دیگر یک تابو نیست بلکه صهیونیست ها به بهانه های مختلف به صورت مخفیانه یا آشکارا به کشورهای امارات متحده عربی قطر و بحرین سفر می کنند و وضع به گونه است که رژیم تل آویو در کنفرانس های فرهنگی در کشورهای عربی شرکت می کند و پرچم این رژیم نیز در این کنفرانس ها در کنار دیگر کشورهای جهان به اهتزار درمی آید.
روزنامه پاکستانی به جرم و جنایت های رژیم صهیونیستی در غزه و کرانه باختری رود اردن اشاره کرد و افزود:جنایت این رژیم در کشتن کودکان و زنان بی گناه در غزه هنوز هم از خاطر جوامع بین المللی پاک نشده و همه کشورهای جهان صهیونیست ها را رژیم کودک کش می نامند.
روزنامه داون از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس خواست ضمن شفاف سازی دلیل عادی سازی روابط با تل آویو را برای امت اسلام توضیح دهند.
شبد**آساق**6125**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر