پروانه جدید فعالیت حزب مستقل و اعتدال صادر شد

تهران-ایرنا - کمیسیون ماده 10 احزاب، پروانه جدید فعالیت حزب مستقل و اعتدال ایران اسلامی به عنوان نخستین حزبی که خود را با قانون احزاب تطبیق داد صادر کرد.

به گزارش ایرنا از کمیته اطلاع رسانی حزب مستقل و اعتدال ایران، این تشکل سیاسی در سال 1377 مجوز فعالیت و پروانه خود را تحت عنوان جمعیت مستقل ایران اسلامی اخذ کرده بود اما پس از الزام تشکل های سیاسی به تطبیق خود با قانون جدید احزاب در خردادماه امسال اقدام به برگزاری انتخابات مجمع عمومی و کنگره با حضور نمایندگان وزارت کشور به منظور تطبیق اساسنامه و مرامنامه خود با قانون جدید کرد.
این تشکل سیاسی به عنوان نخستین حزبی که خود را با قانون جدید تطبیق داده است روز چهارشنبه به شکل قانونی پروانه فعالیت خود دریافت کرد و از سوی بهرام سرمست دبیر کمیسیون ماده 10 احزاب و مدیرکل سیاسی وزارت کشور به قدرت علی حشمتیان دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران تحویل داده شد.
به گزارش ایرنا، نهمین مجمع عمومی حزب مستقل و اعتدال نهم خردادماه امسال با حضور 624 تن از اعضای حزب و جمعی از مسئولان و شخصیت های سیاسی و حزبی در تالار بوستان صدا وسیما برگزار شد در این نشست حشمتیان به اتفاق آرا بدون داشتن رقیب برای بار دهم به عنوان دبیرکل این تشکل سیاسی انتخاب شد.
سیام**3202**1336

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال