دانشگاه امیرکبیر میزبان مسابقه «طراحی و تحلیل مهندسی» شد

تهران- ایرنا- اولین مرحله از سومین دوره مسابقه های «طراحی و تحلیل مهندسی» با هدف شکل‌دهی ارتباط میان شرکت های صنعتی و مهندسی با دانشگاه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا در سومین دوره این رقابت‌ها که امروز در تالار ساختمان ابوریحان برگزار شد، 108 تیم‌ دانشجویی در زمینه نزم افزار رقابت خود را آغاز کردند.
«محمد بهرامی» دبیر برگزاری مسابقات طراحی و تحلیل مهندسی در باره اهداف برگزاری این رقابت ها به خبرنگار ایرنا گفت: این رقابت ها موجب می شود دانشجویان خود را محک بزنند و ارتباط میان دانشگاه و شرکت های مهندسی شکل بگیرد.
وی افزود: در دو دوره گذشته این مسابقات توفیقی برای ایجاد ارتباط میان دانشگاه و شرکت ها حاصل نشد، اما در این دوره، این ارتباط شکل گرفته است.
دبیر برگزاری مسابقات طراحی و تحلیل مهندسی گفت که امسال دو نرم افزار جدید به مسابقات افزوده شده است و در مرحله دوم و نهایی، دانشجویان باید بتوانند با نرم افزارها کار عملی انجام دهند.
وی افزود: مرحله دوم این رقابت‌ها نیز دهم آبان ماه برگزار خواهد شد.
بهرامی همچنین بیان کرد: در پایان این رقابت‌ها تیم‌های برتر علاوه بر دریافت جوایز نقدی، تندیس و گواهی‌نامه دانشگاه را دریافت خواهند کرد و سپس برای همکاری به شرکت‌ها معرفی خواهند شد.
«فرشید صفری» دبیر انجمن علمی دانشجویی دانشکده مکانیک دانشگاه امیر کبیر و یکی دیگر از دست اندرکاران اجرای این مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت: امسال دو شرکت در برگزاری این مسابقات مشارکت کرده اند و به دنبال جذب استعدادهای برتر هستند.
**9489** 9053

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال