سلطانی فر

تکمیل و ساخت طرح های ورزشی عملیاتی می شود

کرج - ایرنا- وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه امسال با محدودیت‌های منابع درآمد عمومی کشور مواجه هستیم، گفت: اما به وعده خود در زمینه تکمیل و ساخت طرح های ورزشی عمل می کنیم.

به گزارش ایرنا، محمد سلطانی فر عصر دوشنبه در آئین گشایش مجموعه پارک آبی شهرستان فردیس استان البرز با بیان اینکه چند طرح بزرگ ورزشی همزمان با دهه فجر امسال در کشور به بهره برداری می رسد، افزود: گشایش طرح های ورزشی بزرگ فجر چهلم در کشور آغاز شده است.
وی بیان داشت: تکمیل و بهره برداری از طرح های فجر چهلم را از هفته دولت امسال آغاز کرده‌ایم به‌طوری ‌که وعده داده‌ایم 2 هفته یک ‌بار طرح های بزرگ از جمله چند استادیوم در کشور افتتاح ‌شود که این روند آغاز شده است.
سلطانی فر گفت: استادیوم بزرگ ورزشی فولاد اهواز و پیست دوچرخه‌سواری کرمان در آینده‌ای نزدیک به بهره برداری می رسند.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه دهه فجر محدود به 10 روز نیست، افزود: برای ما دهه فجر ایام میان هفته دولت تا دهه فجر است.
وی با تجلیل از دستاوردهای ورزشکاران ایرانی در رقابت های پاراآسیایی اظهارداشت: نتایج این رقابت ها برای کشورمان استثنایی بود.
سلطانی فر افزود: رهآورد این رقابت ها با کسب 62 مدال رنگارنگ برای ایران اسلامی همراه شد.
وی گفت: امسال ورزشکاران ایرانی در عرصه های جهانی و بین المللی افتخارآفرینی کردند که نتایج خوب تیم ملی فوتبال در جام جهانی و دستاوردهای ورزشکاران ما در بازی‌های آسیایی از جمله این افتخارات است.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به کسب نتایج ورزشکاران ایرانی در این رقابت ها افزود: ورزشکاران ایرانی توانستند پس از دو دوره کسب عنوان چهارمی در آسیا به‌عنوان سومی نیز دست پیدا کنند.
وی اظهارداشت: ورزشکاران ایرانی هفته گذشته توانستند در المپیک جوانان رتبه 24 ایران را طی چهار سال گذشته به رتبه هفتم ارتقا داده و یک پله بالاتر از آمریکا بایستند.
وزیر ورزش و جوانان با تأکید بر اینکه مردم برای ورزش وقت می‌گذارند، بیان داشت: گرایش مردم به ورزش موجب می‌شود که حضور بخش خصوصی پررنگ‌تر از گذشته باشد.
وی به حضور بخش خصوصی در دیگر حوزه‌ها مانند صنعت و کشاورزی اشاره کرد و گفت: مشارکت بخش خصوصی در بسیاری از حوزه‌ها روند رو به رشدی داشته است.
مجموعه ورزشی تفریحی پارک آبی فردیس در زمینی به مساحت سه هزار و 300 مترمربع با اشتغالزایی 45 نفر به بهره برداری رسید.
7413/ 6155/1772

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال