کشتی آزاد قهرمانی جهان - مجارستان؛

یخکشی از کسب مدال برنز بازماند

تهران- ایرنا- محمد باقر یخکشی در دیدار رده بندی وزن 61 کیلوگرم در پیکارهای جهانی کشتی آزاد با شکست مقابل حریفی از آمریکا، نتوانست مدال برنز بگیرد و به کسب عنوان پنجم قناعت کرد.

به گزارش ایرنا، رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی سال 2018 جهان روزهای 28 مهر تا 6 آبان در سالن اسپورت هال بوک شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.
دیدارهای رده بندی و فینال چهار وزن نخست از ساعت 20 و 30 دقیقه یکشنبه شب به وقت ایران آغاز شد.
محمدباقر یخکشی آزادکار جوان تیم ملی در دیدار رده بندی وزن 61 کیلوگرم با ارایه کشتی ضعیف مقابل جوزف کولون از آمریکا نتیجه را 13 بر 2 به حریف واگذار کرد و در رده پنجم قرار گرفت.
یخکشی آزادکار بهشهری تیم ملی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه هفت بر صفر عباس رحمان اف دارنده مدال برنز آسیا از ازبکستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد در مصاف با خولیس بونه رودریگوئز دارنده مدال برنز جهان از کوبا در حالی که سه ثانیه به پایان کشتی مانده بود و از حریف با نتیجه 8 بر 6 پیش بود، با نتیجه 10 بر 8 مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال وی به گروه بازنده ها رفت.
یخکشی در این گروه با ایوان گویدا از رومانی را با نتیجه 11 بر یک شکست داد و راهی دیدار رده بندی شد.
تا لحظاتی دیگر حسن یزدانی و پرویز هادی آزادکاران وزن های 86 و 125 کیلوگرم نیز برای کسب مدال برنز به ترتیب باید به مصاف 2 حریف روسی شامل داورن کوراگلیف و آنزو خیزروف بروند.
در مسابقات چهار وزن دوم نیز علیرضا کریمی و عزت الله اکبری به دیدار رده بندی وزن های 92 و 79 کیلوگرم راه یافتند و رضا اطری و امیرحسین مقصودی نمایندگان وزن های 57 و 65 کیلوگرم نیز از دور مسابقات حذف شدند.
ورزشی**1067**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال