مسی پیشنهاد دستمزد 3 برابری منچسترسیتی را قبول نکرد

تهران - ایرنا - «خلدون المبارک» رییس متمول باشگاه منچسترسیتی در اظهارنظری متناقض با اظهارات «پپ گواردیولا» سرمربی این تیم، تایید کرد که آنها برای جذب «لیونل مسی» ستاره بارسلونا 3 برابر دستمزدش در بارسلونا را هم پیشنهاد داده اند که وی رد کرده است.

به گزارش ایرنا، تارنمای خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا روز شنبه نوشت: اینکه فوق ستاره آبی اناری پوشان همواره هدف بزرگ ترین باشگاه های فوتبال اروپا باشد به هیچ وجه تعجب برانگیز نیست و حالا خلدون المبارک رییس متمول باشگاه منچسترسیتی به طور علنی تایید کرد که تلاش های باشگاه انگلیسی برای جذب فوق ستاره آرژانتینی موفقیت آمیز نبوده است.
مبارک در پاسخ به این پرسش که تاکنون موفق به جذب کدام بازیکن مد نظرش نشده است، بی درنگ از «مسی» نام برد.
پاسخ وی که تعجب حضار در اتاق کنفرانس را برانگیخته بود، با این جمله همراه شد: از «پپ گواردیولا» خواستیم تا با او صحبت کند و حتی مبلغی 3 برابر دستمزدش در نیوکمپ را هم پیشنهاد دادیم اما او نپذیرفت.
روزنامه موندو دیپورتیوو در سپتامبر 2016 در گزارشی اعلام کرد که سران باشگاه سیتی با وساطت گواردیولا سعی در جذب مسی داشتند؛ این در حالی است که سرمربی منچسترسیتی بعدها این موضوع را تکذیب کرد و حالا اظهارات مبارک کاملا با تکذیبیه گواردیولا در تناقض است.
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال