سرپرست استقلال در گفت و گو با ایرنا:

حرف های «طارق بن همام» را قبل از هرگونه تصمیم گیری می شنویم

تهران- ایرنا- سرپرست باشگاه استقلال «طارق بن همام» بازیکن عراقی آبی پوشان را فرزند استقلال دانست و گفت: ابتدا این بازیکن باید به ایران بیایید و حرف هایش را در کمیته انضباطی باشگاه استقلال بشنویم و بعد درباره وی تصمیم گیری کنیم.

«امیرحسین فتحی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به رفتار غیر حرفای «طارق بن همام» که در سفر به کشور عراق در یک بازی دوستانه برای تیم نیروی هوایی این کشور، تیم سابقش به میدان رفت، اظهار داشت: او نباید این کار را انجام می داد و غیر حرفه ای رفتار کرد.
وی با بیان اینکه طارق بن همام به دلیل مصدومیت در مسابقات و تمرینات استقلال شرکت نمی کرد و باید به توصیه پزشکان باشگاه استراحت می کرد، افزود: حضور این بازیکن در یک مسابقه دوستانه آن هم با پیراهن تیم سابقش صحیح نبوده است.
سرپرست باشگاه استقلال درباره انتقاداتی که «طارق بن همام» ازمربیان و مسولان استقلال داشت، تصریح کرد: او یک بازیکن جوان است و به طور حتم خیلی دوست داشت در بازی با تیم ملی آرژانتین تیم ملی کشورش را همراهی کند و از روی احساس حرف هایی را بر زبان آورده است.
فتحی در پاسخ به این پرسش که باشگاه استقلال چه تنبیه ای برای «طارق بن همام» در نظر خواهد گرفت، گفت: او فرزند استقلال است و ابتدا باید به ایران بیایید و حرف هایش را در کمیته انضباطی باشگاه استقلال بشنویم و بعد درباره تصمیات احتمالی تصمیم گیری کنیم.
وی پیرامون شکایت باشگاه استقلال از «جیری ساناک» که در کادر فنی استقلال حضور داشت اما پیش از اردوی پیش فصل آبی ها در ترکیه به کشورش سفر کرد و با وجود داشتن قرارداد هرگز برنگشت، اظهار داشت: شکایت نامه ای را تنظیم و به فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) ارسال کردیم تا بابت عدم حضور این مربی اهل جمهوری چک شکایت کنیم. او متاسفانه به قراردادی که با باشگاه استقلال داشت عمل نکرد.

** روند خوب استقلال ادامه پیدا خواهد کرد
فتحی افزود: استقلال شرایط خوبی دارد و روند صعودی استقلال که از دو بازی در جام حذفی و لیگ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان آغاز شده است، ادامه پیدا خواهد کرد و من همان طور که بارها اعلام کرده ام به آینده استقلال بسیار خوشبین هستم و بهترین روزها را برای این تیم پیش بینی می کنم.
سرپرست باشگاه استقلال با ابراز امیدواری نسبت به نتیجه دیدار استقلال و سایپا که بیست و هفتم مهرماه در چارچوب مسابقات لیگ برتر برگزار می شود، اظهار داشت: امیدواریم با تدابیر کادر فنی و تلاش بازیکنان استقلال در این مسابقه به برتری رسیده و سه امتیاز دیگر را به دست آوریم.

** مشکلی برای دریافت ارز با نرخ بازار ثانویه نداریم
وی در خصوص دریافت ارز ثانویه از بانک مرکزی، خاطرنشان ساخت: در این باره مشکلی وجود ندارد و به طور حتم اگر نیازی داشته باشیم ارز با نرخ بازار ثانویه به باشگاه استقلال تعلق خواهد گرفت تا پرداخت هایمان را به به بازیکنان و مربیان خارجی و امور بین الملل باشگاه استقلال انجام دهیم.
فتحی در پایان گفت: باز هم تاکید می کنم برای اضافه شدن فرد جدیدی به فهرست کادر فنی استقلال نامی مطرح نشده است و در نام ها و گزینه هایی که شنیده می شود به دور از واقعیت است.
ورزشی **م.ت**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال