کاسانو برای سومین بار کفش های خود را آویخت

تهران- ایرنا- «آنتونیو کاسانو» مهاجم کهنه کار و پیشین تیم های رئال مادرید و آ.ث میلان تنها به فاصله چند روز پس از حضور در تمرینات تیم دسته سومی «ویرتوس اِنتلا» برای سومین بار از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

به گزارش ایرنا، خبرگزاری فرانسه روز شنبه نوشت: مهاجم اسبق تیم ملی ایتالیا پس از اینکه از دوشنبه گذشته در تمرینات تیم ویرتوس انتلا شرکت کرده بود، امروز (شنبه) با انتشار بیانیه ای نوشت: روز موعود فرا رسیده است، روزی که سرانجام متوجه می شوید که پایان کار شما است.
وی در ادامه این بیانیه می نویسد: طی روزهای گذشته به این نتیجه رسیدم که دیگر نمی توانم به صورت منسجم تمرین کنم.
کاسانو که در سال 2016 آخرین بازی های رسمی خود را در سری آ برای سمپدوریا انجام داد، تصریح کرد: برای فوتبال بازی کردن باید استعداد و علاقه را در کنار هم داشته باشید، اما بالاتر از تمام این ها باید مصمم باشید و در حال حاضر اولویت های دیگری غیر از فوتبال برای من وجود دارد.
مهاجم 36 ساله ایتالیایی که سابقه پوشیدن پیراهن رئال مادرید و آ. اس رم را نیز در کارنامه دارد، در جولای 2017 و تنها چند هفته پس از پیوستن به هلاس ورونا، برای نخستین بار اعلام بازنشستگی کرد.
اما در چرخشی ناگهانی اعلام کرد که قصد دارد تا پایان فصل با ورونا بماند اما پس از انجام دو بازی دوستانه پیش از آغاز فصل بار دیگر بازنشستگی خود راعلام کرد.
کاسانو در فاصله سال های 2003 تا 2014 مجموعا 39 بار پیراهن تیم ملی ایتالیا را بر تن کرد. علاوه بر این، او با رئال عنوان قهرمانی لالیگا و با آ. ث میلان عنوان قهرمانی سری آ را از آن خود کرده است.
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال