هازارد: دوست دارم بار دیگر با مورینیو کار کنم

تهران - ایرنا - «ادن هازارد» مهاجم باشگاه چلسی در مصاحبه ای اظهار داشت که با وجود پایان عجیب و غریب رابطه اش با «خوزه مورینیو» در سال 2015 در استمفورد بریج، آرزو دارد بار دیگر با آقای خاص کار کند.

به گزارش ایرنا، شبکه تلویزیونی «اچ ال ان» وابسته به شبکه معتبر «سی ان ان» روز شنبه نوشت: هازارد و مورینیو در نخستین فصل حضور خود در استمفورد بریج، عنوان قهرمانی جام اتحادیه و همچنین لیگ برتر جزیره را فتح و برای مدت 2 سال هم در چلسی در کنار یکدیگر فعالیت کردند.
با این وجود، در فصل دوم عملکرد آبی های لندن به شکلی فاجعه بار تنزل پیدا کرد و ستاره بلژیکی بدترین آمار گلزنی خود را در دوران حضور در لیگ برتر ثبت کرد؛ مورینیو هم سرانجام از سمت خود برکنار شد و با شهرتی از دست رفته استمفورد بریج را ترک کرد.
این در حالی است که به رغم جدایی غم انگیز این دو، مهاجم 27 ساله بلژیکی معتقد است بازی کردن تحت هدایت سرمربی کنونی منچستریونایتد آرزویی است که دوست دارد بار دیگر به آن جامه عمل بپوشاند.
هازارد در این باره اظهار داشت: آخرین فصل در کنار مورینیو به هیچ وجه خوشایند نبود، برنده نمی شدیم. بازی ما کسل کننده و عادی شده بود و بدون هیچ تفریحی تمام مدت تمرین می کردیم. به نظرم پایان همکاری مورینیو به نفع همه بود.
وی ادامه داد: اما اگر از من بپرسید که دوست دارم بار دیگر با کدام سرمربی کار کنم، مطمئنا پاسخم مورینیو است. اگر نتیجه ها ضعیف باشد مورینیو شروع به انتقاد کردن می کند و همه این موضوع را می دانند اما با این وجود در نهایت با این موضوع کنار آمدم؛ در واقع انتقاد جزئی از شخصیت او است.
هازارد افزود: در سوی مقابل اگر برنده شوید، مورینیو بهترین سرمربی است که می توانید تصورش را کنید، او به یکباره با شما رفیق می شود و هر کاری که بخواهید آزادانه انجام خواهید داد؛ اگر یک روز مرخصی بخواهید او به شما دو روز مرخصی می دهد؛ درواقع اگر همه چیز خوب پیش برود مورینیو فوتبال را درست مثل من تجربه می کند، با آرامش و خونسردی.
مهاجم گلزن تیم ملی بلژیک تصریح کرد: حتی شیوه بیش از اندازه دفاعی او هم، آنقدرها بد نیست،
مسلما سبک او با سبک پرهیجان «پپ گواردیولا» کاملا متفاوت است اما سالی که ما قهرمان لیگ برتر شدیم، نه تنها بازی های خوبی ارائه می دادیم بلکه گل های زیادی هم به ثمر رساندیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: معمولا در فوتبال حسرت چیزهای زیادی را نمی خورم اما اینکه نتوانستم دیگر در چلسی با مورینیو کار کنم یکی از آن حسرت ها است؛ تیمی داشتیم که می توانستیم عناوین زیادی را ببریم اما اوضاع مطابق انتظار ما پیش نرفت و همه چیز در مارپیچ اجتناب ناپذیر جدایی پایان یافت.
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال