امام جمعه کیش:

گرانی قشرهای ضعیف را در تنگنا قرار داده است

کیش - ایرنا - امام جمعه کیش گفت: گرانی و تورم قشرهای ضعیف و کم درآمد را در تنگنا قرار داده، مسؤلان با کار فوق العاده مردم را از این تنگنا بیرون بیاورند.

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده طی سخنانی در نماز جمعه این هفته کیش با اشاره به درخواست تعداد زیادی از کارگران این جزیره مبنی برحل مشکلاتشان افزود: این نشان می دهد که مردم بویژه قشرهای ضعیف به خاطر گرانی قیمتها در فشارهستند و از گرانی می نالند.
وی با اشاره به بیانات رهبری در جلسه سران سه قوه گفت: برای برون رفت از مشکلات اقتصادی مسؤلان باید کاری فوق العاده و جهادی انجام دهند.
حسن زاده از مسؤلان خواست تا در خصوص فعالیت تعاونی ها، بیشتر سرمایه گذاری کنند و نگذارند مردم بیش از این در سختی قرار بگیرند.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با اشاره به جلسه مشترک رهبر معظم انقلاب با سران سه قوه گفت: هیچ بن بست و مشکل غیر قابل حل در کشور وجود ندارد و بیانات منطقی و شفاف رهبری در خصوص حل بحران اقتصادی کشور راه گشاست.
وی افزود: بهره گیری از اقتصاددانان دلسوز و مجرب برای سامان دادن به اوضاع اقتصادی با مشارکت بخش خصوصی از نکاتی است که رهبر معظم انقلاب برآن تاکید کردند و این نشان می دهد که ایشان بر مشکلات کاملا واقفند.
امام جمعه کیش با اشاره به تاکیدات رهبر معظم در خصوص حل ریشه ای مشکلات و چالشهای مهم اقتصادی افزود: مشکلات نظام بانکی، اشتغال، تورم و فرآیند بودجه ریزی از چالشهای مهم اقتصادی کشور است که باید برای حل این مشکلات چاره اندیشی شود.
وی اضافه کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب راهکار دادند برای حل این مشکلات اساسی نیازمند تصمیمات جدی و عملیاتی، بهره وری از نظرات کارشناسی و تخصصی و بهره مندی ازتوانایی بخش خصوصی است .
1339

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال