سامانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق به بهره‌برداری رسید

تهران– ایرنا– 'سامانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق' با حمایت ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روز دوشنبه گروه علمی ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این سامانه به‌ منظور حمایت از شرکت‌های خلاق به‌صورت آزمایشی افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
«در کنار شکل‌گیری شرکت های دانش‌بنیان در مراکز علمی و دانشگاهی کشور، بخش دیگری از شرکت‌ها که عمدتا در صنایع خلاق، فرهنگی و خدمات نوین و مبتنی بر فضای دیجیتال فعال هستند و ماهیت رشد آنها بر مبنای خلاقیت، نوآوری و ارایه مدل های نوین کسب و کار است، در زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی کشور ظهور کرده انند و مراحل رشد خویش را با شتاب پشت سر می گذارند.»
بر این اساس با راه اندازی سامانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق ستر لازم به‌منظور حضور شرکت‌های دارای شرایط خلاق از طریق این سامانه فراهم شده است، لذا شرکت‌ها می‌توانند درخواست خود جهت قرار گرفتن در لیست شرکت‌های خلاق را از طریق این سامانه ارائه کنند.
در حال حاضر شرکت‌ها می‌توانند ضمن ارائه درخواست به‌صورت آنلاین، کد رهگیری جهت اطلاع از نتیجه بررسی وضعیت خود، برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق را دریافت کنند.
سامانه آزمایشی برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق در حال حاضر بر روی آدرس‌های http://khalagh.isti.ir، http://ircreative.isti.ir در دسترس است.
علمی ** 1836 **2017

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

موضوعات مرتبط