لالیگای اسپانیا؛

رئال مادرید مغلوب آلاوس شد

تهران-ایرنا- شاگردان«یولن لوپتگی» درتیم رئال مادرید شنبه شب و درادامه رقابت های هفته هشتم با یک گل مغلوب تیم آلاوس شدند.

به گزارش ایرنا؛ روند نزولی تیم رئال ماردید از دو هفته قبل آغاز شد و این تیم با نتیجه غیر قابل انتظار 3 برصفر مقابل تیم سوویا تن به شکست داد.
بازیکنان این تیم درادامه این روند هفته گذشته و درشهرآورد مادرید و در ورزشگاه« سانتیاگو برنابئو» با نتیجه تساوی بدون گل مقابل تیم اتلتیکو مادرید در حالی متوقف شدند که این روزها حال خوشی در جدول رده بندی این رقابت ها ندارد و با صدر جدول فاصله دارد.
به هرحال این تیم امشب با شرایطی که عنوان شد در ورزشگاه «مندیزوروتسا»به دیدار تیم نه چندان مطرح آلاوس شد و با نتیجه یک برصفر شکست خورد.
تنها گل این دیدار را «مانو گارسیا» دردقیقه 90 درون دروازه تیم رئال مادرید جای داد و برتری تیمش و خوشحالی آنان در پایان این دیدار را رقم زد.
تیم رئال مادرید به رغم این شکست با 14 امتیاز همچنان در رده دوم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد و آلاوس نیز با کسب هر سه امتیاز این دیدار 14 امتیازی شد اما به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در رده سوم ایستاد.
تیم بارسلونا در حساس ترین دیدار هفته هشتم فردا( یکشنبه) با تیم والنسیا دیدار می کند.
شبد**9144*9122

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال