حضور قطعی نمایندگان 41 کشور در بازی های پاراآسیایی 2018

تهران- ایرنا- رئیس کمیته برگزاری بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی اعلام کرد که نمایندگان 41 کشور از قاره کهن در این رویداد ورزشی حضور خواهند یافت. پیش از این از حضور 44 کشور در این بازی ها خبر داده شده بود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از تارنمای خبری شین هوا، «راجا ساپتا اوکتوهاری»، گفت: 2هزار 880 ورزشکار از این 41 کشور در روزهای 14 تا 21مهرماه جاری در رشته های مختلف با یکدیگر رقابت می کنند.
وی ادامه داد که مراسم افتتاحیه این بازی ها نمایشی برای پرداختن به جنبه های انسانی و فرهنگ اندونزی است که در ورزشگاه «گلورابانگ کارنو» جاکارتا برگزار می شود.
رئیس کمیته برگزاری بازی های پاراآسیایی 2018 گفت: ما میزبان خوبی خواهیم بود و مردم ما نشان داده اند که از این رویداد حمایت کاملی خواهند داشت.
بر اساس آخرین گزارش ها در این بازی ها ٦٨٥ مدال توزیع می شود که از این تعداد ٣٠٠ نشان برای زنان، ٣٤٣ مدال برای مردان و ٤١ گردن آویز در میکس و تیمی است.
اندونزی که تجربه میزبانی دو دوره بازی های آسیایی در سال 1962 و 2018 را در اختیار دارد، اما این نخستین باری است که میزبانی ورزشکاران معلول قاره کهن را به عهده گرفته است.
کاروان ورزشی ایران هم با 209 ورزشکار و در 13 رشته ورزشی راهی سومین دوره بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا می شوند.
ورزشی**9250**1584

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال