حکم محکومیت میناوند صادر شد

تهران- ایرنا- وکیل مدافع مهدی رحمتی دروازه بان و کاپیتان استقلال از صدور حکم شعبه 1057 دادگاه کارکنان دولت مبنی بر محکومیت مهرداد میناوند بازیکن اسبق پرسپولیس تهران خبر داد.

علیرضا مشهدی زاده دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار قضایی ایرنا با اعلام این خبر گفت: موکلم (رحمتی) تحت عنوان اتهامی توهین از میناوند شکایت کرده بود که این شکایت پس از بررسی در دادسرا و صدور کیفرخواست، برای رسیدگی به شعبه 1057 دادگاه کارکنان دولت ارسال شد.
این وکیل دادگستری افزود: دادگاه رسیدگی به پرونده شکایت «مهدی رحمتی» کاپیتان استقلال از «مهرداد میناوند» بازیکن اسبق پرسپولیس 24 شهریور در شعبه 1057 دادگاه کارکنان دولت برگزار شد که نهایتاً دادگاه عنوان اتهامی را محرز دانست و حکم بر محکومیت میناوند صادر کرد.
مشهدی زاده افزود: با توجه به اینکه حکم صادره غیرقطعی است و قابلیت تجدیدنظر خواهی دارد، از بیان جزئیات حکم دادگاه معذور هستم.
شهریور 1396 میناوند در یک برنامه زنده تلویزیونی اظهاراتی را درباره رحمتی مطرح کرد که این موضوع با واکنش رسمی باشگاه استقلال و شخص رحمتی همراه شد و ماجرا بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشت و به دنبال آن، رحمتی با مراجعه به دادسرای فرهنگ و رسانه از میناوند شکایت کرد.
همچنین 27 مرداد امسال دادگاه رسیدگی به شکایت رحمتی از «مسعود معینی» عضو اسبق هیئت مدیره استقلال به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و اضرار به غیر در شعبه 1060 مجتمع قضایی کارکنان دولت برگزار شد که دادگاه معینی را محکوم کرد.
تیر سال 96، معینی، عضو پیشین هیات مدیره استقلال در رابطه با عملکرد رحمتی در استقلال و همچنین پولی که جدا از قراردادش از حامی مالی باشگاه گرفته، صحبت هایی را مطرح کرد که دروازه بان استقلال به دلیل این اظهارات، علیه معینی اقامه دعوی کرد.
اجتمام *ع.ی * 3063

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال