جهانگیری:

موفقیت علمی دانش آموزان سیستان و بلوچستان باعث خوشحالی است

تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری در صفحه اینستاگرام با اشاره به اینکه رویش شکوفه‌ها و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان و جوانان بهترین و با نشاط آورترین خبر برای مردم و مسئولان است، نوشت: موفقیت دانش آموزان کوشای سیستانی و بلوچ در آزمون سراسری مایه مسرت و خوشحالی است.

به گزارش ایرنا، اسحاق جهانگیری تاکید کرد: اول ماه مهر و آغاز فصل دانش و توانایی را به همه دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، مربیان و اساتید و نیز خانواده های آنان صمیمانه تبریک می گویم.
جهانگیری افزود: مدرسه و دانشگاه سرزنده و با نشاط، نشانه حیات جامعه هستند و درس از سر مهر معلمان و اساتید دلسوز، پرورش دهنده شهروندانی مسئول، مهربان و امیدوار برای کشور است. حتی در دشواری ها و تگناهای کنونی باید بیش از هرکس و هرجا به دانش آموز، دانشجو، معلم و استاد و مدرسه و دانشگاه چشم امید داشت.
جهانگیری تصریح کرد: قطعا رویش شکوفه ها و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان و جوانان بهترین و با نشاط آورترین خبر برای مردم و مسئولان است. اخبار موفقیت شگفتی آور دانش آموزان سراوانی و همه دختران و پسران محروم اما کوشای سیستانی و بلوچ در آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در سال جاری مایه مسرت و خوشحالی است. از خداوند بزرگ توفیق همه فرزندان ایران عزیز در همه مقاطع تحصیلی را مسألت دارم.
**تروریست‌های جنایتکار پاسخ اعمال ننگین خود را دریافت می‌کنند
معاون اول رییس جمهوری همچنین نوشت: تروریست‌های جنایتکار و حامیان خبیث منطقه‌ای و خارجی آن‌ها پاسخ این دست اعمال ننگین و ضد انسانی خود را دریافت خواهند کرد.
اسحاق جهانگیری افزود: حادثه تروریستی روز شنبه اهواز که در نخستین روز هفته دفاع مقدس رخ داد و موجب شهادت جمعی از نیروهای غیور مسلح جمهوری اسلامی ایران و نیز شهادت جمع دیگری از هموطنان عزیزمان به ویژه زنان و کودکان بی دفاع و مظلوم شد، نشانه دیگری از طراحی و توطئه گری دشمنان این ملک و ملت است.
وی تاکید کرد: رژیم های مستبدی که برای پیشبرد اهداف آمریکا و صهیونیسم، مزدور می پرورانند و ثبات و امنیت و یکپارچگی ایران مقتدر را نشانه می گیرند خود می دانند که در پیشگاه ملت ایران و همه اقوام و مذاهب کشور جایگاه و پایگاهی ندارند و سرانجام خشونت و تروریسم کور، رسوایی منطقه ای و جهانی آتش افروزان است.
جهانگیری افزود: شهادت مظلومانه این عزیزان را به آحاد ملت ایران، مردم بزرگوار و صبور اهواز و به خصوص بازماندگان داغدار آنان تسلیت می گویم و برای تمام مصدومان این حادثه از خداوند متعال سلامت و بهبودی کامل آرزو می کنم.
معاون اول رییس جمهوری ادامه داد: بدون تردید این دست از اقدامات جنایتکارانه عزم ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران را در مبارزه بی امان با تروریسم راسخ تر خواهد کرد و تروریست های جنایتکار و حامیان خبیث منطقه ای و خارجی آنها پاسخ این دست اعمال ننگین و ضد انسانی خود را دریافت خواهند کرد.
سیام**1751**1535

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال