حذف دوباره «مردانی»؛

«حسینی» نایب قهرمان تکواندوی گرندپری شد

تهران - ایرنا - نخستین روز رقابت های تکواندوی گرندپری چین تایپه با کسب مدال نقره «میرهاشم حسینی» همراه شد و « سجاد مردانی» نیز در ادامه ناکامی های خود در همان دور نخست شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ مرحله سوم مسابقات گرندپری سال 2018 از امروز (چهارشنبه) در 4 وزن المپیکی به میزبانی چین تایپه آغاز شد.
«میرهاشم حسینی»، «سجاد مردانی» و «ابوالفضل یعقوبی» نمایندگان روز نخست تیم ایران بودند.
در وزن منهای 68 کیلوگرم «حسینی» ابتدا «ولادیمیر دالاکلیو» از بلغارستان را 16 بر 9 شکست داد و در ادامه «جواد آچاب» نماینده مطرح بلژیک را 20 بر 6 مغلوب کرد.
جوان شایسته تکواندوی ایران سپس «کریستین مسینیش» قهرمان اروپا از انگلیس را 23 بر 13 و «یو جوان هوانگ» از کره جنوبی را 6 بر 2 برد و به فینال رسید.
حسینی در فینال برابر «دای هون لی» از کره‌جنوبی دارنده مدال برنز و نقره المپیک 2016 و 2012 و قهرمان جهان قرار گرفت و 13 بر 9 شکست خورد تا مدال نقره را از آن خود کند.
«ابولفضل یعقوبی» دیگر نماینده وزن منهای 68 کیلوگرم ایران نیز از رسیدن به مراحل پایانی بازماند.
«سجاد مردانی» تکواندوکار باتجربه ایران که در یکسال اخیر روی نوار ناکامی گام برداشته است در وزن به اضافه 80 کیلوگرم، پس از استراحت در دور نخست به مصاف «امره اتسلی» تکواندوکار جوان و بی تجربه ترکیه ای رفت و ناباورانه 8 بر 7 شکست خورد و حذف شد.
فردا (پنجشنبه) مبارزات اوزان منهای 58 کیلوگرم برگزار می شود که «آرمین هادی‌پور» نماینده کشورمان ابتدا با «آنتونیو فلسا» از ایتالیا مبارزه می‌کند و پس از آن به مصاف برنده دیدار کره‌جنوبی و اوکراین خواهد رفت.
به نفرات اول تا سوم این مسابقات، به ترتیب 40، 24 و 14.4 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می گیرد.
شس**ورزشی**3783** 1917

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال