شفر : رویای من کسب نتایج درخشان برای استقلال بود

دوحه - ایرنا - وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال ایران گفت که رویای من کسب نتایج خوب برای استقلال بود اما اشتباهات بزرگ در بازی رفت باعث شد نتیجه را واگذار کنیم .

به گزارش ایرنا شفرد در نشست خبری پیش از بازی با تیم السد قطر به خبرنگاران گفت :همه می دانند السد تیم بسیار خوب و قدرتمندی است. بازیکنان خوبی در اختیار دارد . در سه ماه گذشته عملکرد بهتری نسبت به گذشته داشته و بازیکنان اسپانیایی و کره ای خوبی در اختیار گرفته است در حالی که ما بازیکنان زیادی را از دست داده ایم .
سرمربی تیم استقلال اضافه کرد : میلیون ها هوادار می خواهند جنگیدن و عملکرد خوب ما را ببینند اولین بار نیست در چنین شرایطی قرارگرفته ام. می توانیم نتیجه را عوض کنیم به شرطی که همه با تمام وجود برای تیم بجنگند.
وی گفت : باید به شانس خود ایمان داشته باشیم . روزبه چشمی که هم در زمین قدرتمند است و هم قدرت روحی بالایی برای تیم دارد فردا بازی خواهد کرد و امیدوار به کسب نتیجه هستیم .
شفر در ادامه این نشست خبری گفت : فرشید باقری محروم است و علی کریمی که مصدوم شده بود شرایط بازی را دارد . باید ببینیم تا قبل از بازی چه شرایطی دارد.نام بازیکنان مهم نیست تمام بازیکنان باید با قلب خود برای استقلال بازی کنند. دلیل اینکه تا این مرحله رسیدیم ، همین بوده است و ما با همین روش تا این مرحله رسیده ایم . باید بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذاریم . نیمکت خوبی داریم که می تواند به ما کمک کند.
سرمربی استقلال با بیان اینکه ذهنیت من این است که هرگز نباید پا پس بکشیم ، افزود : در زمین بازی باید یکی برای همه و همه برای یکی بازی کنند.

**بازی بد در رفت
روزبه چشمی هم در این نشست گفت که بازی رفت نتیجه بدی گرفتیم و شرمنده هواداران شدیم . تلاش کردیم بازی را فراموش کنیم . فردا با تمام وجود می جنگیم . ما مستحق این شکست نبودیم و این بازی یک اتفاق بود. استقلال تیم بزرگی در آسیا است و ما تا دقیقه 90 خواهیم جنگید.
وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره استراتژی تیم استقلال در برابر السد ، گفت : هر بازی، استراتژی خاص خود را دارد. برنامه ما این است که فردا تیم السد قطر را شگفت زده کنیم. امیدوارم با روحیه جنگندگی کامل پا به میدان بگذاریم.
تیم استقلال تهران پنجشنبه گذشته برای حضور در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با تیم السد قطر وارد دوحه شد.
استقلال بازی رفت خود را پنجم شهریور در ورزشگاه آزادی تهران با حساب 3 بر 1 واگذار کرد.
بازی برگشت فردا ( دوشنبه ) ساعت 20.30 به وقت تهران ( 19 به وقت محلی ) برگزار می شود.
تیم السد در پایان هفته پنجم لیگ ستارگان قطر با 10 امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به صدر جدول در رده دوم قرار دارد.
شبس**خاورم**1508 **1917

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال