سرمربی السد قطر : برای کسب مساوی با استقلال بازی نمی کنیم

دوحه – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال السد قطر با اشاره به اهمیت دیدار با تیم استقلال ایران درچارچوب دیدار برگشت لیگ قهرمانان آسیا ، گفت که اگر چه تساوی باعث صعود ما می شود اما ما برای کسب مساوی بازی نمی کنیم .

به گزارش ایرنا ، 'اسوالدو ویرا ' عصر یکشنبه در نشست خبری به خبرنگاران گفت : صبوری ما را به نیمه نهایی می رساند از بازیکنان می خواهم در تمام طول بازی تمرکز داشته باشند.
وی افزود : اهمیت این بازی را می دانیم لذا مهم است که مرتکب خطا نشویم . من برای کسب نتیجه به بازیکنان خود اطمینان کامل دارم .
ویرا گفت که در بازی رفت ، گل اول تیم استقلال به ما انگیزه داد و توانستیم این تیم را با سه گل شکست دهیم و به سه امتیاز بازی دست یابیم .
مربی السد راهیابی این تیم به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را موفقیت دولت قطر بر شمرد و گفت ما به عنوان نماینده دولت بازی می کنیم لذا از هواداران می خواهم ما را حمایت کنند.
' حسن الهیدوس' بازیکن تیم السد هم در این نشست اظهار داشت :استقلال از چند روز پیش به دوحه امده است و از نظر ما این تیم از پیش بازنده نیست . استقلال با تمام قدرت وارد این بازی می شود. ما کاملا اماده هستیم و و روش بازی در این شرایط را می دانیم
وی اضافه کرد : ما بهترین بازیکنان را در اختیار داریم و می خواهیم مانند بازی رفت پیروز شویم.
تیم استقلال تهران پنجشنبه گذشته برای حضور در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با تیم السد قطر وارد دوحه شد.
استقلال بازی رفت خود را پنجم شهریور در ورزشگاه آزادی تهران با حساب 3 بر 1 واگذار کرد.
بازی برگشت فردا ( دوشنبه ) ساعت 20.30 به وقت تهران ( 19 به وقت محلی ) برگزار می شود.
تیم السد در پایان هفته پنجم لیگ ستارگان قطر با 10 امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به صدر جدول در رده دوم قرار دارد.
شبس**خاورم**1508 *1917

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال