تیم ملی گلبال بانوان ایران از مدعیان قهرمانی جاکارتا است

قزوین - ایرنا - سرمربی تیم ملی گلبال بانوان گفت: تیم ملی از لحاظ آمادگی جسمانی در وضعیت مطلوبی قرار دارد و از مدعیان قهرمانی در بازی های پارا آسیایی 2018 جاکارتا است.

لیلا نعیم آبادی عصر یکشنبه در حاشیه برگزاری اردوی تیم ملی گلبال در قزوین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم گلبال ایران در بازی های پارا آسیایی 2018 جاکارتا به مصاف حریفان قدرتمندی همچون چین و کره می رود اما امیدواریم با آمادگی کسب شده به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست یابیم.
وی اضافه کرد: تیم ملی گلبال ایران در بازی های پارا آسیایی 2014 توانست با اقتدار صاحب نشان نقره شود و در این دوره دست یابی به نشان طلا دور از انتظار نیست.
سرمربی تیم ملی گلبال بانوان با اشاره به اردوهای آمادگی برگزار شده این تیم، ادامه داد: تاکنون پنج مرحله اردوی آمادگی را برای ملی پوشان برگزار کرده ایم و در مرحله ششم میهمان استان قزوین هستیم.
وی افزود: با اردوهای برگزار شده به 70 درصد آمادگی دست یافته ایم و روز به روز شاهد افزایش آمادگی ملی پوشان خواهیم بود.
نعیم آبادی گفت: در این اردو تمرینات فنی، استقامتی و سرعتی پیگیری می شوند و همچنین با شناسایی نقاط ضعف برای رفع آنها با تمرینات تاکتیکی اقدام می کنیم.
سرمربی تیم ملی گلبال افزود: فدراسیون و هیات کم بینایان و نابینایان استان قزوین با حمایت های ویژه و برنامه ریزی های صورت گرفته شرایط مناسبی را برای ادامه تمرینات ملی پوشان فراهم کرده اند که باید از همکاری آنها قدردانی کرد.
اردوی آماده سازی تیم ملی گلبال بانوان در قزوین برای حضور در مسابقات پاراآسیایی 2018جاکارتا تا 26 شهریور ماه ادامه دارد.
گلبال یک رشته ورزشی طراحی شده برای نابینایان است که در آن ورزشکاران با چشمان بسته تلاش می کنند طی 2 نیمه 10 دقیقه ای توپ را با دست به دروازه حریف مقابل هدایت کنند.
9905*3013

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال