مربی سابق استقلال در گفتگو با ایرنا:

شفر نقش اول استقلال برابر السد است

تهران - ایرنا - مربی سابق استقلال گفت: شفر نقش تعین کننده ای در بازی با السد خواهد داشت و باید دید چه استراتژی و تاکتیکی در نظر می گیرد.

علی چینی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص بازی برگشت استقلال و السد قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی دشواری پیش روی استقلال است، مسابقه ای که می توان آن را مرگ و زندگی نامید.
وی با اشاره به نقش حساس شفر در این بازی اظهار داشت: بدون شک سرمربی استقلال نقش تعین کننده ای خواهد داشت و باید از تمام تجربیات سال های مربیگری اش استفاده کند.
چینی خاطرنشان کرد: استقلال زمان زیادی را از دست داده و این به دلیل تغییراتی بود که در کادر مدیریت این تیم رخ داد. البته چند بازیکن تاثیرگذار از جمع آبی پوشان جدا شدند و بازیکنان جدید برای رسیدن به هماهنگی کامل به زمان احتیاج دارند.
مربی سابق استقلال گفت: السد قطر یک تیم حرفه ای با بازیکنان بزرگ و با تجربه است و حتی می توان گفت از تیم ملی قطر نیز قوی تر است. استقلالی ها باید بدانند حق کوچک ترین اشتباهی برابر چنین تیمی نخواهند داشت.
چینی تاکید کرد: استقلال در وهله اول نباید گل بخورد، باید در طول 90 دقیقه بازی آرامش داشته باشد و منطقی بازی کند چون ممکن است السد گل بزند و این اتفاق کار تیم را بسیار سخت خواهد کرد.
وی که در حال حاضر سرمربی تیم فوتبال پیوند اعضاست در پایان تصریح کرد: از آنهایی که پیوند اعضا داشته و توانایی فوتبال بازی کردن دارند، تقاضا داریم که در سایت فدراسیون پیوند اعضا ثبت‌نام کنند تا بتوانیم بهترین‌ها را انتخاب کنیم و حق فردی ضایع نشود.
ورزشی **م.ت**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال