سرپرست باشگاه استقلال: آماده رویارویی با تیم السد قطر هستیم

دوحه – ایرنا – سرپرست باشگاه استقلال ایران با بیان اینکه بازیکنان تیم در شرایط روحی، جسمی و فنی مناسبی به سر می برند، گفت که آماده نبرد با تیم السد قطر هستیم.

امیرحسین فتحی، بعد از ظهر یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در دوحه اظهار داشت: چند روز زودتر از زمان برگزاری مسابقه به قطر سفر کردیم تا وضعیت جسمی بازیکنان با آب و هوای این کشور تطبیق پیدا کند.
وی گفت در عصر پنجشنبه گذشته، چند ساعت پس از ورود به دوحه تمرینات تیم آغاز شده است و طی چند روز گذشته صبح ها به تمرینات بدن سازی انفرادی و عصرها هم در زمین چمن به کارهای تاکتیکی اختصاص داشت و جلسات مرتب و منظم فنی توسط کادر مربیان تیم نیز برگزار شده است .
فتحی افزود: خوشبختانه غیر از فرشید باقری که محروم بود و در تهران ماند، هیچ کدام از بازیکنان تیم مشکل مصدومیت ندارند و امیدوار هستیم که با ارایه یک بازی خوب و هوادار پسند و دعای مردم کشورمان بتوانیم نتیجه بازی رفت را جبران و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا راه یابیم.
سرپرست باشگاه استقلال امکانات کمپ اسپایر قطر که طی روزهای گذشته مورد استفاده بازیکنان این تیم قرار گرفته است را در منطقه و جهان بی نظیر توصیف کرد و گفت که این مرکز با 21 زمین فوتبال، سالن های بدن سازی و همه امکانات لازم برای تیم های بزرگ باشگاهی و ملی، ظرفیت مناسبی برای آماده سازی تیم ها محسوب می شود.
فتحی همکاری مسئولان فدراسیون فوتبال و باشگاه السد قطر را نیز مناسب ارزیابی کرد.
سرپرست باشگاه استقلال با اشاره به برخی مشکلات مالی باشگاه و با بیان اینکه باشگاه های بزرگ مانند پرسپولیس و استقلال همواره با حاشیه هایی رو به رو هستند و بدون مشکل نیستند، گفت: بخش عمد ای از مشکلات مالی بر طرف شده است و امیدواریم با همکاری فدراسیون و وزارت ورزش بر همه مشکلات این تیم غلبه کنیم.
وی اظهار کرد: یک روز پس از بازی با السد به ایران باز خواهیم گشت و لیگ را ادامه و قول می دهیم هواداران، استقلال واقعی را در هفته های آتی لیگ ببینند.
تیم استقلال تهران پنجشنبه گذشته برای حضور در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با تیم السد قطر وارد دوحه شد.
استقلال بازی رفت خود را پنجم شهریور در ورزشگاه آزادی تهران با حساب 3 بر 1 واگذار کرد.
بازی برگشت فردا ( دوشنبه ) ساعت 20.30 به وقت تهران ( 19 به وقت محلی ) برگزار می شود.
تیم السد در پایان هفته پنجم لیگ ستارگان قطر با 10 امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به صدر جدول در رده دوم قرار دارد.
خاورم**1508*شبس*1613

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال